ایلان ماسک می گوید او و تیم کوک سوءتفاهم در مورد برنامه iOS توییتر را حل کرده اند


به نظر می رسد الون ماسک و تیم کوک به دنبال رفع هرگونه سوء تفاهم در مورد وضعیت نسخه iOS توییتر. ماسک اوایل این هفته، اپل ادعا کرد که توییتر را از اپ استور حذف خواهد کرد. وی پس از دیدار با مدیرعامل اپل گفت که در این دیدار گفتگوی خوبی با وی داشته است.

ماسک نوشت:

ما سوءتفاهم در مورد حذف احتمالی توییتر از اپ استور را برطرف کردیم. واضح به نظر می رسید که اپل هرگز به حذف برنامه ما از اپ استور فکر نکرده است.

مقاله مرتبط:

به گفته انجت، الون ماسک هرگز فاش نکرد که علت اصلی مشکل اپل با اپلیکیشن توییتر چیست، اما یکی از مدیران امنیتی سابق این شبکه اجتماعی گفت که غول فناوری کوپرتینویی در گذشته هنگام بررسی نسخه iOS این برنامه، مشکلات مختلفی را با آن مطرح کرده است. سکو.

شایان ذکر است ماسک در توییت های اخیر خود در مورد اینکه آیا پختن او توضیحی در مورد اینکه آیا به شکایات اخیر خود رسیدگی کرده است یا خیر ارائه نکرد. علاوه بر موضوع اپ استور، ثروتمندترین مرد جهان نیز به جمع توسعه دهندگان پیوست تا از کمیسیون 30 درصدی اپ استور اپل برای خریدهای درون برنامه ای انتقاد کند. به گزارش خبرنامه پلتفرم، ماسک برای جلوگیری از پرداخت این هزینه ها، توییتر راه اندازی مجدد سرویس اشتراک آبی خود را به تاخیر انداخته است.

الون ماسک همچنین از تیم کوک او از توئیتر به دلیل توقف پخش تبلیغات انتقاد کرد و مدعی شد که سازنده آیفون بیشتر کمپین های تبلیغاتی خود را در این پلتفرم اجتماعی متوقف کرده است. این شرکت در حال حاضر در تلاش است تا از خروج گسترده برندها از تبلیغات در این شبکه اجتماعی جلوگیری کند.