ایلان ماسک ممکن است به زودی چت تصویری را به توییتر بیاورد


گزینه چت تصویری در صفحه چت ظاهر می شود و با یک کلیک تا ارتباط با فرد مورد نظر از طریق چت تصویری فاصله خواهید داشت. با این حال، یافته های Palozzi همه چیز را در مورد نحوه عملکرد این ویژگی در توییتر به ما نمی گوید. طبق یافته‌های Palozzi، توییتر به کاربران اجازه می‌دهد تا تماس ویدیویی را بی‌صدا کنند و بین تماس‌های صوتی و تصویری مانند واتس‌اپ و دیگر پلت‌فرم‌های پیام‌رسانی چت سوئیچ کنند.

توییتر ممکن است این ویژگی را به عنوان یک ویژگی اختیاری راه اندازی کند. یعنی کاربران این گزینه را خواهند داشت که به دیگران اجازه دهند تماس ویدیویی درخواست کنند یا نه. به طور خلاصه، کاربران توییتر می توانند این ویژگی را در هر زمانی که بخواهند خاموش کنند، همانطور که می توانید دکمه Direct Message را از پروفایل خود خاموش کنید.

دکمه چت تصویری توییتر در حال حاضر در دست توسعه است، به این معنی که آن را در صندوق ورودی خود نخواهید دید. Palozzi اعلام نکرده است که چه زمانی این ویژگی برای استفاده عمومی در دسترس خواهد بود. در همین حال، توییتر به زودی قابلیت نوشتن توییت‌های طولانی، قابلیت سوایپ به سمت راست برای جابه‌جایی بین توییت‌های پیشنهادی و دنبال‌شده و دکمه نشانک جدید را دریافت می‌کند.

در دیگر اخبار مرتبط با توییتر، این شبکه اجتماعی اخیرا دکمه View Contact را به سمت راست منتقل کرده است. با این حال، بر نحوه عملکرد پلت فرم تأثیر نمی گذارد. اما یکی از ویژگی های آینده آن خواهد بود.