ایلان ماسک: تماس صوتی و تصویری به زودی به توییتر اضافه خواهد شد


الون ماسک پس از تصاحب توییتر، همواره سعی می کند قابلیت های جدیدی را به این شبکه اجتماعی اضافه کند. این میلیاردر معروف توییت کرد که احتمالاً از امروز اولین نسخه پیام های مستقیم رمزگذاری شده در توییتر در دسترس خواهد بود.

ماسک او همچنین قول داد که به زودی چت صوتی و تصویری به توییتر اضافه خواهد شد. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که بدون ارائه شماره تلفن با دوستان و آشنایان خود در سراسر جهان صحبت کنند.

مطابق با گیزچینا الون ماسک می خواهد با ارائه ویژگی های جدید در توییتر، کاربران این پلتفرم اجتماعی را حفظ کند. البته پیش از این نیز شاهد شکست وعده های این میلیاردر بوده ایم. به عنوان مثال، در 3 فوریه، ایلان ماسک در یک پست اعلام کرد توییتر درآمد تبلیغات را با سازندگان محتوا تقسیم خواهد کرد، اما سه ماه از این وعده می گذرد ماسک اعلام کرد سیستم نرم افزاری ویژگی مذکور همچنان در حال توسعه است.

الگوریتم توصیه محتوای توییتر نیز چند هفته دیرتر از بازه زمانی اعلام شده توسط طرف است ماسک، فعال شد. از طرفی تیک آبی پول در شبکه اجتماعی مذکور جنجال های زیادی به پا کرد.

با این حال، پیام های رمزگذاری شده و تماس های صوتی و تصویری هنوز در توییتر فعال نیستند. باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا این ویژگی ها به اکثر وعده ها عمل می کنند یا خیر الون ماسک آیا با تاخیر تحویل داده می شوند یا خیر؟