ایسوس از نمایشگرهای خارجی ZenScreen با پشتیبانی از چرخش خودکار رونمایی کرد


مانیتور خارجی ایسوس ZenScreen MB16QHG از یک پنل 16 اینچی IPS با وضوح 2560 در 1600 پیکسل و نسبت تصویر 16:10 استفاده می کند و از نرخ رفرش 120 هرتز پشتیبانی می کند. این محصول قابل حمل از طراحی باریک و پایه L شکل تاشو بهره می برد تا در زوایای مختلف به راحتی قابل استفاده باشد. به علاوه در صورت نیاز می توان از این نمایشگر در حالت ایستاده نیز استفاده کرد.

برای چرخاندن نمایشگر ZenScreen MB16QHG می توانید از قابلیت چرخش خودکار برنامه Asus DisplayWidget Center استفاده کنید. این محصول دارای یک سوکت 1.4 اینچی است که به شما امکان می دهد آن را روی سه پایه قرار دهید و با صفحه لپ تاپ خود همسطح کنید. این محصول همچنین از پورت های USB C و HDMI و جک 3.5 میلی متری هدفون بهره می برد و پورت های USB C آن در دو طرف تعبیه شده است تا بتوان آن را در هر طرف لپ تاپ قرار داد.

ZenScreen MB16QHG از HDR و 100% طیف رنگی DCI-P3 پشتیبانی می کند و کنتراست چشمگیر دارد و بازتولید رنگ بسیار دقیق است. از دیگر ویژگی های این نمایشگر خارجی می توان به پشتیبانی از فناوری DisplayHDR 400 اشاره کرد. این محصول با بسته بندی سازگار با محیط زیست عرضه می شود تا ضایعات تولید آن به حداقل برسد.

مانیتور خارجی ایسوس ZenScreen MB17AHG