ایسر حالت 3D Ultra را برای بهبود تجربه بازی سه بعدی بدون عینک معرفی کرد


در سال 2022، ایسر اپلیکیشنی به نام SpatialLabs TrueGame معرفی کرد که بازی های ویدیویی خاصی را به صورت سه بعدی استریوسکوپی اجرا می کرد. تماشای بازی به صورت سه بعدی با کمک این اپلیکیشن بدون نیاز به عینک سه بعدی امکان پذیر است اما نیاز به کامپیوتری با آرایه دوربین خاص دارد که لپ تاپ گیمینگ Redator Helios 300 SpatialLabs Edition یکی از آن هاست.

این شرکت تایوانی در جریان نمایشگاه CES 2023 اعلام کرد که اپلیکیشن SpatialLabs TrueGame به روز رسانی قابل توجهی را دریافت کرده است که حالت 3D Ultra را برای بهترین تجربه بازی سه بعدی در اختیار کاربران قرار می دهد.

به‌روزرسانی جدید ویژگی‌های دیگری از جمله 3D Sense، مجموعه‌ای از تنظیمات جلوه‌های استریو سه بعدی برای سفارشی کردن جزئیات بصری و شدت عمق سه‌بعدی را نیز به همراه دارد. نرم افزار TrueGame بازی ها را مطابق با سلیقه گیمرها نمایش می دهد و لیست بازی های پشتیبانی شده هر ماه با عناوین محبوب AAA و بازی های کلاسیک به روز می شود.

جری کائو، مدیرعامل ایسر هنگام رونمایی از آپدیت جدید این اپلیکیشن در نمایشگاه CES 2023 گفت:

تجربیات بصری گیمرهای امروزی به شدت توسط نمایشگرهای دو بعدی محدود شده است. اما SpatialLabs TrueGame آمده است تا این وضعیت را بهبود بخشد. ما همچنان با افزودن فناوری سه بعدی هندسی و استفاده از قدرت فناوری سه بعدی استریوسکوپی، مرزهای تجربه بازی سه بعدی را به پیش می بریم.

نرم افزار ایسر از ترکیبی از ردیابی چشم SpatialLabs، نمایشگر سه بعدی استریوسکوپی و فناوری های رندر صحنه در زمان واقعی برای بهبود چشمگیر رندر سه بعدی صحنه ها و شخصیت های بازی استفاده می کند. کاربران می توانند نرم افزار TrueGame را با فشار یک دکمه باز کنند تا بازی های نصب شده را با پروفایل های سه بعدی از پیش تعیین شده توسط کاربر اجرا کنند.