ایستگاه کاری و مانیتور قدرتمند سری ProArt ایسوس با تمرکز بر تولیدکنندگان محتوا معرفی شد


ایسوس در نمایشگاه CES 2023 محصولات مختلفی را با تمرکز بر گیمرها معرفی کرده است. این شرکت اکنون ایستگاه های کاری و مانیتورهای جدیدی را با هدف کاربران حرفه ای و خلاق رونمایی کرده است.

Asus ProArt Station PD5

غول فناوری تایوانی ایستگاه کاری ProArt Station PD500TE را برای متخصصان تولید محتوا در CES 2023 معرفی کرد. این محصول از یک سیستم سخت افزاری قدرتمند استفاده می کند. در قلب این کامپیوتر، پردازنده Core i9 نسل سیزدهم اینتل و گرافیک Nvidia RTX A4000 با 15 گیگابایت VRAM تعبیه شده است. این ایستگاه کاری با حداکثر 128 گیگابایت رم DDR4 با فرکانس 3200 مگاهرتز در دسترس خواهد بود.

به لطف سخت افزار قدرتمند خود، ProArt Station PD5 به راحتی از عهده کارهای سنگین مانند ویرایش عکس و ویدئو، مدل سازی سه بعدی و سایر کارهایی که به قدرت پردازش زیادی نیاز دارند، برمی آید. این محصول از طراحی به روز بهره می برد و ایسوس از چراغ های LED قابل تنظیم در آن استفاده کرده است. این دستگاه همچنین دارای Hub 2.0 است که به کاربران امکان می دهد وضعیت سیستم را بررسی کنند و تنظیمات را بر اساس گردش کار خود سفارشی کنند.

مانیتورهای ProArt

ایسوس همچنین مانیتورهای ProArt جدیدی را برای تولیدکنندگان محتوا معرفی کرده است. این نمایشگرها از خانواده ProArt شرکت تایوانی هستند و در اندازه ها و انواع مختلف قابل سفارش هستند.