ایرانی ها بدون پرداخت اشتراک فیلم می بینند


ایرانسل با هدف حمایت از کسب و کارهای دیجیتال و تسهیل دسترسی مشترکان خود به محتوای فرهنگی و هنری، همکاری جدیدی را با پلتفرم تماشای خانگی فیلمو آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با هدف هم افزایی برای توسعه بازار محتوا و خدمات دیجیتال کشور و تسهیل دسترسی مشترکان خود به محتوای فرهنگی و هنری، همکاری جدیدی را با صبا ایده آغاز کرده است. هولدینگ، صاحب پلتفرم تماشای خانه Filmo. انجام داده است.

بر این اساس، کاربران ایرانسل پلتفرم فیلمو می توانند بدون پرداخت هزینه برای این سرویس، محتوای اشتراک فیلمو را با قیمت تمام شده اینترنتی تماشا کنند.

از سوی دیگر، آن دسته از مشترکین ایرانسلی که فیلمو را با اینترنت همراه یا ثابت ایرانسل تماشا می کنند و مشترک این سرویس شده اند، می توانند طبق معمول با ترافیک اینترنتی و پرداخت نیم بها، به محتوای اشتراک فیلمو دسترسی داشته باشند. .

ایرانسل، اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت های 5G در ایران، پیش از این در سال 1397 با هلدینگ صبا ایده تفاهم نامه امضا کرده بود که این تفاهم نامه بین دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل به امضا رسید. ، و مدیرعامل صبا ایده همزمان با نمایشگاه الکامپ.

ایرانسل با توجه به استراتژی جدید خود برای انتقال از اپراتور ارتباطی و دیجیتالی (تلکو) به شرکت فناوری محور (تککو)، توسعه حمایت از کسب و کارهای دیجیتال را در اولویت برنامه های خود قرار داده و علاوه بر ارائه محصولات و خدماتی از جمله: تلویزیون اینترنتی لنز، همچنین از سایر کسب و کارها در این اکوسیستم پشتیبانی می کند تا با ایجاد ارزش بیشتر، خدمات مناسب تری را به کاربران نهایی ارائه دهد.

پلتفرم تماشای خانگی فیلمو، عضوی از خانواده هلدینگ صبا ایده، یکی از مهم ترین بسترهای ارائه خدمات صوتی و تصویری درخواستی (VoD) در ایران است که علاوه بر تولید و پخش محتوای فرهنگی و هنری به صورت مشارکتی همچنین به صورت روزانه فیلم های سینمای ایران را پخش می کند و به کاربران خود بلیط و نمایش آنلاین را ارائه می دهد.