ایرانسل بار دیگر رهبر روابط عمومی دیجیتال ایران شد


دهمین «جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران» جایزه ویژه «ستاره ملی ارتباطات مدیر ارشد» را به دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل اعطا کرد. ایرانسل در این جشنواره جایزه ویژه «بهترین ستاره دیجیتال روابط عمومی» را نیز دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، صبح امروز شنبه 30 اردیبهشت ماه 1402 همزمان با هفته روابط عمومی، مراسم اختتامیه دهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران و گرامیداشت روز ملی روابط عمومی، حضور فرشاد مهدی پور معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حضور تعدادی از فعالان ارتباطات ایرانی و بین المللی و قرائت پیام رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA)، در سالن کنفرانس شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

در این جشنواره با رای هیات داوران و با کسب بالاترین امتیاز لازم از ارزیابی های تخصصی، جایزه ویژه “ستاره ملی ارتباطات مدیر ارشد” به دلیل نگاه و عملکرد حمایتی دکتر بیژن عباسی آرند اهدا شد. از حوزه ارتباطی تحت رده و شخصیت ارتباطی برجسته. مدیرعامل ایرانسل تقدیر شد. همچنین ایرانسل با توجه به دستاوردهای خود در حوزه ارتباطات الکترونیک و شبکه و تعالی در روابط عمومی دیجیتال، موفق شد برای سومین سال متوالی جایزه ویژه ایرانسل «روابط عمومی دیجیتال عالی» را دریافت کند.

در این مراسم پیام دکتر آن گرت ابرزوا، رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA) قرائت شد. رئیس IPRA در این پیام روابط عمومی را «روش مدیریت تصمیم‌گیری» دانست که وظیفه ایجاد روابط و علایق بین سازمان‌ها و مخاطبان خود را بر اساس ارسال اطلاعات از طریق روش‌های ارتباطی اخلاقی و مطمئن بر عهده دارد.

در ادامه این پیام تاکید شده است: تحقق تعریف فوق که بر مولفه های «تصمیم گیری»، «ایجاد روابط دوسویه سودمند»، «اطلاع رسانی» و «اخلاق» تاکید دارد، زمانی امکان پذیر می شود که روابط عمومی ها در قالب «مدیریت ارتباطات» «ایفای نقش کند و در غیر این صورت به سمت «مجری ارتباطات» تنزل پیدا می کند و نمی تواند به جایگاه مطلوب این حرفه دست یابد.

در بخش معرفی برگزیدگان دهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، با رای هیات داوران و با کسب بالاترین امتیاز لازم از ارزیابی های کارشناسی، جایزه ویژه ستاره ارتباطات ملی مدیر ارشد به دلیل نگاه و عملکرد حمایت از حوزه ارتباطی زیر گروه و شخصیت برجسته ارتباطی به دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل اهدا شد.

در متن این تبلت خطاب به مدیرعامل ایرانسل آمده است: با توجه به اینکه با توجه به نظر هیئت داوران و با عنایت به بررسی های انجام شده، شخصیت ارتباطی، منش، روحیه تعاملی و نقش تعیین کننده در بهبود ارتباط با دیدگاه ذینفعان و تعالی‌طلبی حضرتعالی در عرصه ارتباطات، روابط عمومی، رسانه‌ها و افکار عمومی همواره روشن، مؤثر و کارآمد بوده است و از سوی دیگر روابط عمومی‌های زیر نظر جناب عالی همواره بهره‌مند بوده‌اند. با حمایت فکری و عملی جناب عالی و در مسیر پیشرفت، نشان ویژه «ستاره ارتباطات ملی» مدیر ارشد» به آن مدیر ارشد فرهیخته اعطا می شود.

در این جشنواره همچنین با توجه به رای هیات داوران و درخشش روابط عمومی ایرانسل در حوزه های مختلف و کسب شایستگی لازم، با توجه به موفقیت های این شرکت در حوزه ارتباطات الکترونیک و شبکه و تعالی در روابط عمومی دیجیتال، جایزه ویژه ” بهترین روابط عمومی دیجیتال ایران در سال 1401 برای سومین سال پیاپی به دکتر سعید عسکری مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات سازمانی ایرانسل اعطا شد.

روابط عمومی ایرانسل همواره تلاش کرده است ضمن تحقق اهداف ایرانسل به عنوان «اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایرانسل» و «اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت اینترنت در ایران»، ارتباط ایرانسل با افکار عمومی، پاسخگویی به رسانه ها و مدیریت ارتباط با ذینفعان را افزایش دهد. . پیشبرد و تحقق اهداف ایرانسل در کمک به ایجاد اکوسیستم اقتصاد دیجیتال در حوزه مسئولیت های ارتباطی و رسانه ای.