ایرانسل اولین کنفرانس تحول دیجیتال شهرهای صنعتی را برگزار می کند


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با هدف بهبود زیرساخت های موجود، افزایش امنیت و رفع چالش های کلیدی شهرک های صنعتی و تلاش برای ورود موثر و همه جانبه به صنایع مختلف کشور، اولین همایش «تحول دیجیتالی شهرک‌های صنعتی» ویژه استان‌های خراسان در روز سه‌شنبه 11 اسفند ماه 1401 برگزار می‌شود.

در این همایش با حضور مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات آستان قدس رضوی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی، مدیرکل مقررات و ارتباطات رادیویی شمال شرق، مدیرکل ارتباطات زیرساخت خراسان رضوی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی برگزار شد. و سازمان بازرگانی، مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد، جمعی از اعضای هیات مدیره اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان های خراسان، مدیرعامل شهرک های صنعتی خراسان رضوی، مدیران، سازمان ها و فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت این استان ها، بررسی تجربیات ایرانسل در زمینه تحول دیجیتال در صنعت و دستاوردهای تجاری ایرانسل در حوزه راهکارهای سازمانی، همراه با معرفی سبد محصولات سازمانی و تحول دیجیتال برگزار می شود. راه حل ها، p است ناراحتی مدیران ارشد کسب و کار سازمانی ایرانسل.

واحد بازرگانی شرکتی ایرانسل با حمایت از این رویداد که از ساعت 8 صبح تا 12 بعد از ظهر در هتل هما اونک مشهد برگزار می شود، آخرین خدمات خود را در زمینه هوشمندسازی شهرها و دیجیتالی شدن شهرک های صنعتی معرفی می کند. .

خدمات ارتباط ابری، خدمات ارتباطی شبکه داده، خدمات سازمانی، خدمات موبایل، خدمات دیجیتال، اینترنت اشیاء و کارخانه های متصل، خدمات مرکز داده و امنیت داده از مهم ترین خدمات و راهکارهای سازمانی ارائه شده توسط ایرانسل در اولین کنفرانس تحویل دیجیتال است. از شهرهای صنعتی استان خراسان .

همچنین از دیگر محصولات و خدمات ویژه ارائه شده در این رویداد می‌توان به والکه، سامانه بی‌سیم ایرانسل (والکه)، سامانه مدیریت هوشمند ناوگان (FMS) و راهکار یکپارچه نظارت تصویری ابری (VSaaS) اشاره کرد.

ایرانسل با توجه به ماموریت راهبردی خود و به عنوان اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت های 5G در ایران، آمادگی کامل و ضروری برای ایجاد و استقرار شبکه اختصاصی در نواحی صنعتی را دارد و بر همین اساس ایرانسل به توسعه سرعت می بخشد. از شبکه 5G در صنایع کشور و ارائه خدمات پایان به پایان برای ایجاد تحول دیجیتال در صنایع و معادن کشور، آن را در اولویت اول فعالیت های راهبردی خود قرار داده است.