ایرانسل؛ حامی الماس نمایشگاه کار ایران


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با حمایت از نمایشگاه کار امسال که از 5 تا 7 بهمن ماه در محل نمایشگاه های برج میلاد برگزار می شود، فرصتی را برای گفت و گوی مستقیم کارجویان و مدیران و کارشناسان کاریابی فراهم کرده است. از سازمان های بزرگ .

در پنجمین نمایشگاه ملی کار، بسیاری از کارجویان و شرکت های فعال در زمینه های مختلف تجاری از سراسر ایران به منظور تبادل اطلاعات در مورد مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکت های خود حضور خواهند داشت. ایرانسل به عنوان اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت های نسل پنجم با رویکرد تاثیرگذاری ماندگار در دنیای دیجیتال به همراه شرکت های زیرمجموعه خود از جمله آزمایشگاه ایرانسل و ویستامدیا در این نمایشگاه حضور دارد. .

ایرانسل پس از چندین بار شرکت در نمایشگاه های کار، همواره در تلاش برای شناسایی و جذب استعدادها در سراسر ایران است و در نظر دارد این نمایشگاه فرصتی برای آشنایی دانشجویان و جویندگان کار با فرهنگ سازمانی و فرصت های شغلی موجود باشد.

متخصصان و مدیران ایرانسل در روزهای برپایی نمایشگاه در غرفه 39 سالن الف حضور دارند تا در زمینه های مختلف شغلی به بازدیدکنندگان مشاوره دهند. همچنین در روزهای برپایی این نمایشگاه، مدیران منابع انسانی ایرانسل به ارائه مباحث آموزشی با عناوین «ارزش های پیشنهادی ایرانسل برای کارکنان»، «تحلیل منابع انسانی دیجیتال و داده های کارکنان» و «مسیر شغلی در توسعه منابع انسانی» می پردازند. حضور علاقمندان .

این نمایشگاه از 5 تا 7 بهمن 1401 از ساعت 10 الی 17 در محل دائمی نمایشگاه های برج میلاد تهران میزبان علاقه مندان خواهد بود.