اکنون می توانید یادداشت های صوتی را به عنوان وضعیت WhatsApp خود تنظیم کنید


وضعیت واتس اپ یکی از ویژگی های این پیام رسان است که در سال 2017 و با الهام از داستان های اسنپ چت معرفی شد. این ویژگی از زمان راه‌اندازی خود، به‌روزرسانی‌های مختلفی دریافت کرده است تا برای کاربران جذاب‌تر شود. یکی از ویژگی هایی که اخیراً به این ویژگی اضافه شده است، گنجاندن یادداشت های صوتی به عنوان به روز رسانی وضعیت است.

واتس اپ امروز از قابلیت Voice Status رونمایی کرد. ویژگی جذابی که به شما امکان می دهد از پیام های صوتی حداکثر 30 ثانیه به عنوان به روز رسانی وضعیت خود استفاده کنید. کاربران می توانند با ضربه زدن بر روی نماد میکروفون در صفحه وضعیت، یادداشت های صوتی را در این بخش ضبط کنند.

به روز رسانی وضعیت قابلیت های شخصی سازی بیشتری را در اختیار کاربران این پیام رسان قرار می دهد. زیرا همه مایل به استفاده از متن یا گرافیک در این قسمت نیستند. واتس اپ آزمایش این ویژگی را ماه گذشته در نسخه بتا اندروید و IOS آغاز کرد.

وضعیت صوتی چند ماه پس از آن منتشر شد که واتس اپ متوجه افزایش قابل توجهی در استفاده از ویژگی های صوتی پلتفرم خود شد. این اپلیکیشن در ماه مارس اعلام کرد که کاربرانش به طور متوسط ​​روزانه 7 میلیارد پیام صوتی ارسال می کنند.