اکنون می توانید روزانه 120 مکالمه با ربات چت هوش مصنوعی Bing داشته باشید


مایکروسافت دائما در حال کار برای بهبود بینگ جدید مبتنی بر ChatGPT است. این شرکت پس از دریافت گزارش های متعدد در مورد بیراهه رفتن پاسخ های چت بات بینگ و دادن پاسخ های نادرست و حتی تهدیدآمیز، سعی در بهینه سازی این ابزار دارد. بنابراین غول فناوری مستقر در ردموند در ابتدا محدودیت هایی را برای هوش مصنوعی خود در نظر گرفت زیرا مکالمات طولانی یکی از دلایل اصلی پاسخ های عجیب و غریب به کاربران بود. پس از مدتی، شرکت محدودیت جدید Bing را کاهش داد و اکنون میخائیل پاراخینرئیس بخش تبلیغات و خدمات وب مایکروسافت از افزایش تعداد چت های روزانه به 120 مورد خبر داد.

پاراخین همچنین اعلام کرد که تعداد درخواست ها در هر مکالمه با ربات چت بینگ از 8 به 6 کاهش یافته است و این تغییر را یک رگرسیون توصیف می کند.

پاراخین او در توییتی نوشت: «ما باید به حد متعادل 8 درخواست در هر مکالمه و 120 چت در روز برگردیم. از این بابت متاسفم و امیدوارم به زودی شاهد کاهش محدودیت ها باشیم.»

به گفته MSPowerUser، مایکروسافت علاوه بر کاهش محدودیت‌های چت‌بات بینگ، امکاناتی مانند هشدار صوتی و شمارنده تعداد چت‌ها را در نظر گرفته است. همچنین این احتمال وجود دارد که به زودی قابلیت های جدید دیگری نیز به هوش مصنوعی این شرکت اضافه شود. به عنوان مثال به تازگی قابلیتی به نام Celebrity Mode به این ابزار اضافه شده است که می تواند از طرف افراد مشهور به شما پاسخ دهد. به نظر می رسد این ویژگی بخشی از حالت های سیدنی است که قبلا گزارش شده بود. اما قابلیت ذکر شده در حال حاضر برای همه در دسترس نیست و با درخواست های ساده نمی توان آن را فعال کرد.