اکنون می توانید با یک ضربه در واتس اپ عکس ها را به استیکر تبدیل کنید


جدیدترین آپدیت اپلیکیشن پیام رسان محبوب واتس اپ قابلیت جذابی را برای کاربران iOS به ارمغان می آورد. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر خود را به استیکر تبدیل کنند. بنابراین، نیازی به استفاده از برنامه های شخص ثالث برای ساخت استیکر نخواهید داشت. این ویژگی توسط یک API رسمی در iOS 16 پشتیبانی می شود.

به گزارش گیزچین، نسخه 23.7.75 واتس اپ برای iOS با پیشرفت های جالب و ویژگی های جدید در دسترس کاربران قرار گرفته است. از ویژگی های این آپدیت می توان به قابلیت کشیدن و رها کردن تصاویر، فیلم ها و اسناد از برنامه های دیگر به چت های واتس اپ اشاره کرد که اشتراک گذاری آن ها را آسان می کند. علاوه بر این، اگر از iOS 16 استفاده می کنید، می توانید از برخی ویژگی های منحصر به فرد این پیام رسان استفاده کنید که از مهمترین آنها می توان به امکان تبدیل عکس به استیکر با یک کلیک اشاره کرد.

قابلیت جدید واتس اپ به کاربران این امکان را می دهد که سوژه مورد نظر خود را از تصویر استخراج کرده و در مکالمات خود ارسال کنند. بدین ترتیب یک برچسب مخصوص از تصویر مورد نظر ساخته خواهد شد. پس از درج تصویر، واتس اپ به صورت خودکار آن را به استیکر تبدیل کرده و به مجموعه استیکرهای کاربر اضافه می کند. در حالی که ممکن است این ویژگی چند روزی است که در اختیار برخی از کاربران قرار گرفته باشد، اکنون همه کاربران iOS 16 می توانند از آن بهره ببرند.