اپل به دنبال بهبود شارژدهی اپل واچ است


یکی از مدیران ارشد اپل می گوید که این شرکت می خواهد عملکرد شارژ اپل واچ را بهبود بخشد و به همین دلیل است که روی روش های مختلفی برای رفع این مشکل کار می کند.

باب بورچرزمعاون بازاریابی جهانی محصولات اپل در مصاحبه ای جدید درباره تلاش شرکت خود برای بهبود عمر باتری اپل واچ و همچنین مک پرو مجهز به تراشه اختصاصی سری M توضیحاتی ارائه کرد.

عمر باتری اپل واچ

به گزارش 9to5Mac، شارژ اپل واچ یکی از مشکلات رایجی است که بسیاری از کاربران این محصول مدت هاست آن را مطرح کرده اند. مردم در واقع به دنبال این هستند که نیازی به شارژ کردن ساعت هوشمند خود هر روز، حداقل در تعطیلات آخر هفته نداشته باشند.

برخی افراد اپل واچ را با ساعت های هوشمند گارمین مقایسه می کنند. اگر از سنسور GPS استفاده نشود، برخی از محصولات گارمین با یک بار شارژ تا دو هفته دوام خواهند آورد. برخی دیگر تعجب می کنند که اپل چگونه قابلیت های شارژ قابل توجهی را در مک بوک های خود ارائه می دهد، اما این ویژگی در ساعت های این شرکت دیده نمی شود.

با این حال بورچرها او در گفتگو با India Today گفت که تلاش های اپل در جهت متعادل کردن ویژگی ها و شارژ است. محصولات موجود در خط تولید این شرکت همچنان از نظر کارایی نیاز به بهینه سازی دارند. یکی از این دستگاه ها اپل واچ است که دارای ویژگی های مختلف ردیابی سلامت و عمر باتری نسبتا خوب است.

اپل همچنین در حال بررسی این است که چگونه می تواند ویژگی ها و عمر باتری محصولات خود را به بهترین شکل متعادل کند.

بورچرها وی افزود: ایجاد تعادل بین قابلیت ها و شارژ تنها راه حل مشکل نیست و شارژ سریع نیز می تواند راه حل مناسب دیگری باشد.

مک پرو جدید

سوالات زیادی در مورد نسل بعدی مک پرو با تراشه های اختصاصی اپل وجود دارد، این شرکت هنوز جزئیاتی در مورد دستگاه مذکور ارائه نکرده است.

بر اساس این گزارش مارک گورمن، اپل تراشه M2 Extreme را متوقف کرده است و مک پرو 2023 با حافظه قابل ارتقا یا گرافیک قابل ارتقا عرضه نخواهد شد. این گزارش خیلی ها را به این سوال وا می دارد که معرفی مدل جدیدی از مک پرو که مشخصات آن نسبت به نسل فعلی این محصول بهبود نیافته است، چه فایده ای دارد؟

ارجاعات موجود در کد iOS 16.4 به یک مک پرو جدید اشاره دارد که دارای ماژول های قابل تعویض است، اما این نیز سوالات بیشتری را بی پاسخ می گذارد.

بورچرها او همچنین جزئیات دیگری در مورد مک پرو آینده ارائه نکرد، اما گفت که اپل به دنبال استفاده از تراشه های اختصاصی در تمام محصولات خود است.