اپل امسال تغییرات قابل توجهی در AirPods، iPad و Apple Watch اعمال نخواهد کرد


مارک گارمنافشاگر کهنه کار بلومبرگ ادعا می کند که اپل امسال هیچ تغییر عمده ای در محصولات خانواده AirPods، iPad، Apple TV و Apple Watch اعمال نخواهد کرد. باارزش ترین برند جهان احتمالاً در بهار سال 2023 از هدست واقعیت ترکیبی خود رونمایی خواهد کرد و عرضه قریب الوقوع این محصول باعث شده تا اپل به طور موقت تمرکز اصلی خود را از سایر محصولات تغییر دهد.

طبق گفته MacRumors، مهم ترین تغییر جدید iPad در نیمه اول سال 2024 اتفاق می افتد. زمانی که اپل به دنبال رونمایی از آیپد پرو 11 و 13 اینچی با پنل OLED است. اپل احتمالا آیپد، آیپد مینی و آیپد ایر را به سادگی با سخت افزار قدرتمندتر به روز خواهد کرد.

گارمین به صراحت اعلام می کند که ایرپادها در سال 2023 تغییرات قابل توجهی را تجربه نخواهند کرد. این بدان معناست که احتمالاً شاهد رونمایی از مدل جدید ایرپاد مکس نخواهیم بود. ایرپاد مکس قدیمی‌ترین محصول خانواده ایرپاد است و شایعات می‌گویند که مدل جدید این هدفون ارزان‌تر و سبک‌تر خواهد بود.

جدیدترین افشاگری های مارک گارمن

امسال اپل واچ تغییراتی مانند بهبود عملکرد را تجربه کرد. اما این تغییرات از نوع سخت افزاری نخواهد بود. شاید در مراسم رونمایی از آیفون 15 شاهد معرفی نسل جدید اپل واچ اولترا باشیم.