اپل احتمالا دوربین های آیفون 15 و آیفون 15 پلاس را برای فروش بیشتر ارتقا می دهد


پس از فروش ناامید کننده آیفون 14 و آیفون 14 پلاس، آیفون 15 و آیفون 15 پلاس احتمالا با چند ارتقاء دوربین برای افزایش تقاضا عرضه خواهند شد. به گفته یکی از افشاگران، برآمدگی دوربین جدید می تواند تغییر قابل توجهی در مدل های امسال باشد. این اطلاعات کوچک اما ارزشمند نشان می دهد که اپل برنامه بزرگ تری برای سری آیفون های پرچمدار خود دارد که قرار است اواخر امسال عرضه شود.

ShrimpApplePro او اطلاعات ارزشمندی را در توییتر خود فاش نکرد. حتی پس از طرح سؤالاتی در این زمینه، وی از پاسخگویی به سؤالات خودداری کرد. اما از توییت او می توان به احتمالات زیادی در مورد دوربین آیفون 15 و آیفون 15 پلاس پی برد.

پیش از این شایعه شده بود که آیفون 15 و آیفون 15 پلاس دارای سنسور اصلی 48 مگاپیکسلی خواهند بود و این دوربین می تواند همانند آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس باشد. این تغییر می‌تواند اپل را وادار کند تا دوربین جدیدی را به مدل‌های ارزان‌تر اضافه کند و کیفیت تصویر را نسبت به سنسور 12 مگاپیکسلی آیفون 14 و آیفون 14 پلاس به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

یوتیوب نام برد وادیم یوریف، برداشت متفاوتی از توییت ShrimpApplePro دارد. او معتقد است که تنها دلیل این برآمدگی جدید دوربین، وجود یک دوربین اضافی خواهد بود. این بدان معناست که اپل به احتمال زیاد می تواند دوربین تله فوتو را به آیفون 15 و آیفون 15 پلاس اضافه کند.

این احتمال وجود دارد که فروش پایین آیفون 14 و آیفون 14 پلاس به دلیل ارتقاء کمتر و قیمت بالاتر باشد. بنابراین شاید اضافه کردن یک دوربین فیزیکی دیگر برای اپل ضروری باشد. طبق شایعات، آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 اولترا دارای ویژگی های انحصاری خواهند بود. بنابراین جالب است که ببینیم اپل چگونه ترکیب جدید را با دوربین اضافی موجود در آیفون 15 و آیفون 15 پلاس ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که گزارش فوق در حد یک شایعه است. بنابراین، این اطلاعات را نمی توان به طور رسمی تایید کرد.