اپل احتمالا تا WWDC 2023 هیچ رویداد دیگری برگزار نخواهد کرد


مارک گارمن بلومبرگ یک افشاگر باتجربه است که بارها پیش بینی های درستی در مورد محصولات اپل انجام داده است. حالا در اظهارنظری جالب می گوید اپل احتمالا در بهار 2023 کنفرانس خبری برگزار نخواهد کرد.

سال گذشته باارزش ترین برند جهان مک استودیو و دیسپلی استودیو و نسل جدید آیفون SE در فصل بهار رونمایی شد. به گفته گارمین، قرار نیست در فصل اول سال 2023 شاهد رویداد مشابهی باشیم.

گارمین به صراحت به لغو رویداد مطبوعاتی اپل که قبلاً در برخی گزارش ها به آن اشاره شده بود اشاره نکرده است. اما ظاهرا سازنده آیفون تصمیم گرفته است که این رویداد را به طور کلی لغو کند. در بهترین حالت، رویداد مورد نظر اپل احتمالا دیرتر از حد انتظار برگزار می شود.

سه ماهه دوم مالی اپل از ژانویه شروع می شود و تا مارس (اواسط دسامبر تا اواسط آوریل) ادامه دارد. اپل معمولاً در اواخر ماه مارس (اوایل فروردین) از محصولات جدید خود رونمایی می کند. اگر ادعای مارک گارمن صحت داشته باشد، قرار نیست چند ماه دیگر شاهد رونمایی از محصولات جدید اپل باشیم. رویداد مورد انتظار اپل احتمالاً مناسبتی برای رونمایی از هدست واقعیت ترکیبی و مک پرو و ​​چند محصول دیگر خواهد بود.