اپل احتمالاً AirPods Max 2، HomePod Mini 2 و AirPods ارزان‌تر را در سال 2024 عرضه خواهد کرد.


مینگ چی کویک افشاگر معروف که بر روی محصولات اپل متمرکز شده است، می گوید که این شرکت مدل جدیدی از محصولات صوتی خود را در نیمه دوم سال آینده در دسترس قرار خواهد داد. به گفته این افشاگر، اپل در حال آماده سازی برای تولید نسل دوم AirPods Max، نسل دوم HomePod Mini و مدل ارزان هدفون Togoshi AirPods است. عرضه این محصولات از اواخر سال 2024 یا نیمه اول سال 2025 آغاز خواهد شد.

اپل در سال 2020 از AirPods Max رونمایی کرد و طبق پیش بینی های مینگ چی کو، مدل جدید حداقل چهار سال پس از اولین مدل در دسترس خواهد بود. شایعات تایید نشده می گویند که اپل به زودی رنگ های جدیدی را برای نسل اول AirPods Max معرفی خواهد کرد.

اپل اسپیکر هوشمند HomePod Mini را نیز در سال 2020 عرضه کرد، اما یک سال بعد شاهد رونمایی از رنگ های جدید برای این محصول بودیم. اپل به تازگی سنسور دما و رطوبت هوم پاد مینی را فعال کرده است.

طبق گزارش 9to5Mac، اپل در حال کار بر روی مدل جدیدی از هدفون های سری AirPods با قیمت پایین تر از مدل های فعلی است. قبلاً برای اشاره به این هدفون از عبارت Airpod Lite استفاده می شد. احتمالا AirPods Lite با قیمت 99 دلار عرضه خواهد شد.