اپلیکیشن دستیار دوربین سامسونگ برای گوشی های گلکسی بیشتری عرضه می شود


ناگفته نماند که این اپلیکیشن از قابلیت Quick Shot نیز استفاده می کند که باعث کاهش تاری حرکت در تصاویر ثابت می شود. اگرچه ممکن است کیفیت تصویر کمی کاهش یابد. اپلیکیشن Camera Assistant علیرغم ویژگی های مفیدی که دارد، از زمان عرضه تنها برای سری گلکسی S22 در دسترس بوده است و کاربران سایر دستگاه ها نمی توانند از آن استفاده کنند.

بسیاری از کاربران از سامسونگ خواسته اند تا این برنامه را برای دستگاه های دیگر نیز در دسترس قرار دهد و به نظر می رسد این شرکت بازخورد آنها را در نظر گرفته است. با این حال، هنوز مشخص نیست که این برنامه در چه دستگاه هایی در دسترس خواهد بود یا چه زمانی منتشر می شود.

سامسونگ علاوه بر کار بر روی بهبود دسترسی به برنامه دستیار دوربین، اخیراً به لطف ویژگی نماد پویا اندروید 13، این برنامه را برای مطابقت با رنگ کاغذ دیواری گوشی به روز رسانی کرده است. این غول فناوری کره ای همچنین یک برنامه به روز شده Expert RAW منتشر کرده است که به کاربران اجازه می دهد عکس های درخشانی از ستاره ها و صورت های فلکی بگیرند.

با این آپدیت ها و گسترش احتمالی اپلیکیشن Camera Assistant، به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد تجربه کاربری دوربین را برای کاربران خود بهبود بخشد. علاقه مندان می توانند با کلیک بر روی این لینک، اپلیکیشن Camera Assistant را بررسی کنند.