اپلیکیشن اپل + Oceanic معرفی شد; برنامه ای برای تبدیل Apple Watch Ultra به یک کامپیوتر غواصی


در ماه سپتامبر، اپل از Apple Watch Ultra به عنوان محصولی بادوام و مقاوم رونمایی کرد. یکی از اولین صحنه هایی که در جریان پخش زنده معرفی این ساعت هوشمند به نمایش درآمد، فیلمی از فرود دستگاه در آب بود. صفحه نمایش اپل واچ اولترا در کلیپ مذکور دما و عمق آب محیط را نشان می داد. غول فناوری کوپرتینویی اکنون اپلیکیشن Oceanic+ را برای ساعت هوشمند رده بالای خود معرفی کرده است. برنامه ای که این محصول را به کامپیوتری برای غواصان تبدیل می کند.

به گزارش GSMArena، اپلیکیشن Oceanic+ با همکاری اپل و Huish Outdoors طراحی شده است و به کاربران اجازه می دهد در حین غواصی به اطلاعات مربوطه دسترسی داشته باشند. امکان استفاده از Apple Watch Ultra در زیر آب تا عمق 40 متری وجود دارد و همچنین این محصول از سنسور تشخیص عمق و اندازه گیری دمای آب برای جمع آوری اطلاعات اضافی استفاده می کند.

مقاله مرتبط:

اگر غواصان خیلی سریع فرود یا صعود کنند، Oceanic+ هشداری درباره زمان تخمینی بازگشت به سطح ارائه می‌کند. این برنامه به غواصان امکان می دهد جهت قطب نما را در زیر آب تنظیم کنند و همچنین قبل از شروع غواصی جزر و مد، دما، دید و جریان آب را در نظر می گیرد.