اولین تیزر لو رفته از Galaxy S23 عملکرد شگفت انگیز دوربین در شب را نشان می دهد


رونمایی از خانواده گلکسی اس 23 نزدیک است و مثل همیشه قبل از رویداد بزرگ Unpacked، هرچه به رونمایی رسمی نزدیک شویم، اطلاعات بیشتری در مورد آن ها فاش می شود.

حال طبق گزارش SamMobile چند تیزر ویدیویی رسمی با فرمت GIF منتشر شده است که خود سری گلکسی S23 را نشان نمی دهد. اما آنها تنظیمات دوربین سه گانه را حداقل برای گلکسی اس 23 و اس 23 پلاس تایید می کنند، در حالی که پیش نمایشی از آنچه سامسونگ برای پرچمداران 2023 روی آن تمرکز کرده است را به ما ارائه می دهند.

تیزر منتشر شده پر است از کلمات و جملات جالبی مانند «شب را حتی در نور کم هم ثبت کن» و «عکس های شبانه خیره کننده در راه است» و «مگاپیکسلی که باعث می شود بگویی وای!» است.

تمرکز بیشتر روی عکاسی با موبایل در Galaxy S23

حدس می زنیم که ویدیوهای تبلیغاتی منتشر شده تنها دو مورد از ویژگی های جالب این پرچمداران باشد. سایر تیزرهای مشابه احتمالاً بر روی بخش‌های مختلف سری گلکسی S23 مانند طراحی و عملکرد تمرکز خواهند کرد.

با این حال، از این دو تیزر می توان متوجه شد که سامسونگ در حال تقویت فناوری عکاسی با موبایل خود است. چند ماهی است که شایعاتی مبنی بر بهبود قابلیت‌های دوربین سری گلکسی S23 می‌شنویم و این تیزرهای رسمی فاش شده مطمئناً این انتظارات را برآورده می‌کنند.

به جرات می توان گفت که سامسونگ روی بهبود عکاسی در شب برای سری گلکسی S23 کار کرده است. حداقل بر اساس این تیزرها، عکاسی در نور کم تمرکز اصلی به نظر می رسد. اما احتمالاً می توان پیش بینی کرد که دوربین این خانواده در هر شرایط نوری بهتر شده است.

گفته می شود گلکسی اس 23 اولترا به دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی بر اساس نسخه ارتقا یافته حسگر ISOCELL HP1 مجهز شده است. مدل اولترا احتمالا دارای یک دوربین تله فوتو 10 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 10 برابر و دوربین دوم تله فوتو با زوم اپتیکال 3 برابر به همراه یک دوربین 12 مگاپیکسلی فوق عریض خواهد بود. همچنین، مدل های پایه گلکسی اس 23 و اس 23 پلاس ممکن است وضوح دوربین مشابه پرچمداران سال گذشته را به ارث ببرند.