اولین تبلت وان پلاس احتمالاً به طور مستقیم با گلکسی تب اس 8 و آیپد 10 رقابت خواهد کرد


بر اساس تصاویر منتشر شده در وب سایت هندی وان پلاس، به نظر می رسد این شرکت قصد دارد به زودی اولین تبلت خود را در کنار گوشی وان پلاس 11 آر معرفی کند.

با توجه به اینکه OnePlus Pad در تاریخ 18 بهمن ماه (18 بهمن 1401) به همراه OnePlus 11R و نسخه 5G OnePlus 11 معرفی می شود، انتظار داشتیم برخی از مشخصات اولین تبلت این برند فاش شود.

اکنون تصویر تار قبلی OnePlus Pad در نسخه هندی وب سایت رویداد اختصاصی Cloud 11 با تعدادی عکس جدید و واضح تر جایگزین شده است. افشاگر معروف OnLeaks نیز تصاویری از این دستگاه به اشتراک گذاشته است که ظاهر آن را نشان می دهد. این تبلت از صفحه نمایش بزرگ 11.6 اینچی استفاده خواهد کرد که طراحی آن در تصاویر جدید قابل مشاهده است.

اگرچه به نظر می رسد OnePlus Pad تفاوت چندانی با سایر تبلت های اندرویدی موجود در بازار ندارد، اما بدنه پشتی آن قطعاً خاص است. این شرکت در طراحی قاب پشتی دستگاه مذکور از یک حلقه دایره ای بزرگ استفاده کرده است که سیستم دوربین عقب را در خود جای داده است.

هنوز مشخص نیست که اولین تبلت OnePlus از سیستم دوربین دوگانه پشتی استفاده می کند یا تنها به یک دوربین مجهز می شود. با این حال طراحی پشتی این محصول باعث می شود تا در مقایسه با بسیاری از تبلت های بزرگ اندرویدی موجود در بازار قابل تشخیص باشد.

رندرهای جدید OnePlus Pad نشان می دهد که این محصول از قلم داخلی نیز بهره خواهد برد و این بدان معناست که می توان آن را به عنوان رقیب مستقیم خانواده Samsung Galaxy Tab S8 یا iPad 10 اپل معرفی کرد.