اولین اپل واچ با نمایشگر میکرو ال ای دی ظاهرا در سال 2025 معرفی خواهد شد


بر اساس گزارش جدید یک تحلیلگر معتبر، راس یانگاپل قصد دارد تا سال 2025 فناوری صفحه نمایش اپل واچ را ارتقا دهد. اگرچه اپل واچ اکنون از فناوری صفحه نمایش OLED استفاده می کند، یانگ می گوید که اپل از سال 2025 از نمایشگرهای میکرو LED استفاده خواهد کرد.

گزارش جدید راس یانگ در پی گزارش هفته گذشته تحلیلگری به نام است جف پو منتشر شده است. پو ادعا کرد که اپل در نظر دارد اندازه صفحه نمایش اپل واچ اولترا را افزایش دهد و از سال آینده به فناوری نمایشگر میکرو LED روی آورد.

جدول زمانی یانگ با زمانی که اخیرا توسط پو پیشنهاد شده متفاوت است. زمان بهار 2025 یانگ نیز مشکوک است. از آنجایی که اپل مدت‌هاست که مدل‌های به‌روز شده اپل واچ را در پاییز در کنار آیفون‌های جدید معرفی کرده است، هیچ نشانه‌ای مبنی بر انحراف این شرکت از این برنامه در دو سال آینده وجود ندارد.

علاقه اپل به نمایشگرهای میکرو LED سالهاست که شایعه شده است. گزارشی در سال 2019 ادعا کرد که اپل واچ تا سال 2020 به میکرو LED تغییر خواهد کرد. اما این موضوع عملاً به پایان نرسید. در عوض، اپل واچ از زمان عرضه در سال 2015، فناوری صفحه نمایش OLED، از جمله Apple Watch Ultra را حفظ کرده است.