انفجار گوشی هوشمند باعث مرگ دختر 8 ساله هندی شد


یک دختر 8 ساله هندی به نام آدیتی عشری او بر اثر انفجار گوشی هوشمندش جان باخت. این حادثه شب گذشته در Tiruvilvamala هند رخ داد. گفته می شود دستگاه مذکور ردمی نوت 5 پرو بود. به گفته پزشکی قانونی، گوشی در زمان حادثه به شارژر متصل نبوده است.

نوشته شده توسط Gizmochina، شدت انفجار Redmi Note 5 Pro به حدی بود که باعث مرگ یک دختر 8 ساله هندی شد. تیم پزشکی قانونی یافته های اولیه در مورد این حادثه را با پلیس محلی در میان گذاشت و تحقیقات دقیق تری در حال انجام است. به گفته پلیس، آدیتی عشری بر اثر انفجار گوشی هوشمندش آسیب زیادی به صورتش وارد شده و این اتفاق منجر به قطع انگشتان دست راست و شکستگی کف دستش نیز شده است.

طبق اعلامیه آشوک کومارهنگام وقوع این حادثه پدر آدیتی عشری، دختر و مادربزرگش در خانه حضور داشتند. مادربزرگ این دختر 8 ساله به پلیس گفت که نوه اش با گوشی او بازی می کند. وقتی ننه آدیتی اشری برای تهیه غذا به آشپزخانه می رود، صدای مهیبی را می شنود که مربوط به انفجار گوشی نوه اش بود. با این حال، گفته می شود که این انفجار احتمالا در حین تماشای یک فیلم از طریق تلفن برای مدت طولانی رخ داده است.

این دختر هندی دانش آموز کلاس سوم مدرسه Christ New Life در Thiruvilvamala بود. مرگ او جامعه محلی را غمگین و شوکه کرده است. آشوک کومار خواستار تحقیقات کامل درباره این حادثه شده است.

گفته می شود پلیس محلی هند به طور جدی در حال بررسی پرونده انفجار Redmi Note 5 Pro است و در تلاش برای یافتن دلیل شکست و وقوع این حادثه است. شیائومی بیانیه رسمی در مورد این رویداد غم انگیز منتشر نکرده است.