اندروید 14 چگونه عملکرد گوشی شما را بهبود می بخشد؟


درجه سانتیگراد یا فارنهایت؟ آیا هفته ها از دوشنبه یا شنبه یا حتی پنجشنبه در کشور شما شروع می شود؟ از چه مجموعه ای از اعداد استفاده می کنید؟ اندروید 14 به شما این امکان را می دهد که این موارد را با توجه به حوزه زندگی خود تنظیم کنید.

پخش صدای بدون افت در هدفون USB

پیش از این، برای پخش صدای LossLess، کنترل کامل صدا در دسترس هدفون بود. اندروید 14 صدای LossLess را با وضوح بالا با API های استاندارد پخش می کند و از طرف دیگر مشکلات فعلی را برطرف می کند.

صفحه کلید، تاچ پد و قلم

به نظر می رسد اندروید 14 پیکربندی خودکار برای صفحه کلید، تشخیص حرکات پد لمسی، پیش بینی حرکت پیشرفته قلم و موارد دیگر را ارائه می دهد. میشال رحمان در XDA برخی از این مشکلات را در نسخه بتا سیستم عامل مذکور مشاهده کرده است.

ضبط تصاویر HDR با قابلیت نمایش در گوشی های قدیمی

وقتی با تلفن سامسونگ یا پیکسل خود عکس‌های HDR می‌گیرید، ممکن است این کار را در قالبی انجام دهید که در تلفن‌های قدیمی‌تر به درستی نمایش داده نشود.

اندروید 14 نوع جدیدی از تصویر JPEG را ارائه می دهد که در واقع دو تصویر در یک فایل است. یک تصویر SDR معمولی که می تواند بر روی یک صفحه نمایش معمولی نمایش داده شود و یک نسخه بهبودیافته که روشنایی بسیار بالایی را ثبت می کند و فقط می تواند روی نمایشگرهای سازگار با HDR نمایش داده شود.

ویژگی های فانتزی برای برنامه های دوربین شخص ثالث