اندروید 13 برای Notting Phone One منتشر شد. بهبود 50 درصدی در سرعت اجرای برنامه


مدت‌ها پس از عرضه‌ی Phone 1، Nottings اولین به‌روزرسانی بزرگ اندروید را برای اولین گوشی هوشمند خود منتشر کرد. این شرکت نسخه بتای Nothing OS 1.5 (مبتنی بر اندروید 13) را در اواخر سال 2022 منتشر کرد و اکنون گفته می شود نسخه پایدار این رابط در قالب Nothing OS 1.5.2 در دسترس است.

Notting در لیست تغییرات نسخه جدید Nothing OS موارد زیادی را ذکر کرده است. به عنوان مثال، برنامه هواشناسی با زبان طراحی نمادین Nothing OS تزئین شده است. همچنین اسکنر QR در منوی تنظیمات سریع قرار گرفته و ویژگی های جدیدی با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی اضافه شده است.

در کنار این موارد، احتمالاً مهم‌ترین دلیلی که دارندگان Noting One به‌روزرسانی جدید را نصب می‌کنند، بهبود زمان بارگذاری برنامه‌ها است. Notting ادعا می کند که پس از نصب Nothing OS 1.5.2، سرعت اجرای برنامه ها تا 50% بهبود می یابد.

کارل پیمدیر عامل Nutting می گوید بهبود 50 درصدی در سرعت بارگذاری اپلیکیشن نتیجه کار با توسعه دهندگان اختصاصی است. این برند برای توسعه به روز رسانی های جدید به سراغ توسعه دهندگان خارجی می رفت.

کاربرانی که قبلا نسخه بتا را دریافت نکرده اند باید کمی بیشتر صبر کنند. ظاهراً Nutting به‌روزرسانی اندروید 13 را به صورت مرحله‌ای منتشر می‌کند.

اندروید 13 برای Notting Phone One در دسترس است در حالی که بسیاری از گوشی های اندرویدی به این سیستم عامل مجهز هستند. گوگل به تازگی اولین نسخه توسعه دهنده اندروید 14 را معرفی کرده است.