اندروید 13 با رابط کاربری One UI 5 برای سری گلکسی تب اس 8 منتشر شد


در هفته‌های گذشته، سامسونگ به‌روزرسانی پایدار اندروید 13 را برای گلکسی A33 5G، Galaxy A53 5G، Galaxy A73 5G، سری گلکسی نوت 20، گلکسی S20، گلکسی S21 و گلکسی S22 منتشر کرد و اکنون، به‌روزرسانی پایدار اندروید 13 برای سری گلکسی تب. S8 شروع شده است.

در حال حاضر، تنها مدل‌های 5G Galaxy Tab S8 به‌روزرسانی پایدار اندروید 13 و One UI 5.0 را در تمام کشورهای اروپایی دریافت خواهند کرد. گلکسی تب اس 8 با نسخه فریمور X706BXXU2BVK4، گلکسی تب اس 8 پلاس با فریمور نسخه X806BXXU2BVK4 و گلکسی تب اس 8 اولترا با فریمور نسخه X906BXXU2BVK4.

دارندگان سری Galaxy Tab S8 می توانند با رفتن به تنظیمات و به روز رسانی نرم افزار و ضربه زدن روی Download and install، آپدیت جدید را بررسی کنند. علاوه بر این، به‌روزرسانی شامل وصله امنیتی نوامبر 2022 است که آسیب‌پذیری‌های امنیتی و حریم خصوصی را در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های گلکسی برطرف می‌کند.

ویژگی های جدید اندروید 13 در سری گلکسی تب اس 8

اندروید 13 با اجرای بهتر Material You طراحی رابط کاربری اصلاح شده ای را ارائه می دهد و دارای یک پالت رنگ و آیکون های برنامه بزرگتر برای اعلان ها است. تغییرات جزئی نیز در منوی تنظیمات و تغییرات سریع تنظیمات مشاهده می شود و انیمیشن ها و انتقال ها روان تر به نظر می رسند. سامسونگ همچنین OCR (خواننده کاراکتر نوری) را به کل سیستم اضافه کرده است و برنامه های داخلی دوربین، گالری و صفحه کلید می توانند متن را از تصاویر استخراج کنند.

مقاله مرتبط:

لازم به ذکر است که غول فناوری کره ای Bixby Routines را به Modes & Routines تغییر نام داده است که نسخه ساده تری از Bixby Routines است. اکنون ایموجی ها و شکلک های متحرک و شکلک های واقعیت افزوده بیشتری وجود دارد.

ویژگی RAM Plus اکنون می تواند سفارشی یا غیرفعال شود و ویرایشگرهای داخلی تصویر و ویدیو نیز بهبود یافته اند. علاوه بر این، یک منوی دقیق Wi-Fi Diagnostics وجود دارد.