افشای اطلاعات جدید حکایت از احتمال وجود مدل اولترا در خانواده هواوی P60 دارد


سری P هواوی با قدرت کامل بازخواهد گشت و P60 Ultra می تواند گوشی قدرتمند هواوی برای دستیابی به موفقیت باشد. به گزارش هواوی سنترال، افشای اطلاعات جدید حاکی از احتمال اضافه شدن نسخه P60 Ultra در آینده به خانواده P60 است.

طبق اطلاعات فاش شده به نام Classmateguan، سری هواوی P60 ممکن است در ماه مارس رونمایی شود. اما تاریخ دقیق آن هنوز توسط خود شرکت اعلام نشده است. با این حال، فاش کننده گفته است که سری P60 هواوی شامل P60E، P60، P60 Pro و P60 Ultra خواهد بود.

جدا از سه مدل P60E، P60 و P60 Pro، حضور مدل P60 Ultra تعجب آور خواهد بود. در حال حاضر نسخه اولترا در گوشی های رده بالای سامسونگ و شیائومی وجود دارد و این نسخه محبوب شده است.

هواوی در گذشته قدرتمندترین پرچمدار خود را با پسوند Pro مانند P40 Pro و Mate 40 Pro روانه بازار کرد. هواوی که در دو سال گذشته از یک بحران بزرگ زنجیره تامین رنج می برد، مجبور شد تعداد گوشی های پرچمدار خود را تنها به دو گوشی یعنی نسخه استاندارد و نسخه پرو کاهش دهد.

در عوض، امسال وضعیت متفاوت است. چرا که هواوی می خواهد به سنت عرضه دو پرچمدار بازگردد. اضافه شدن مدل اولترا به سری هواوی پی 60 اقدامی جدید است و جایگزین نسخه پرو پلاس خواهد شد.

در حال حاضر، افشاگر جزئیات مدل Ultra را فاش نکرده است. اما می توان گفت که این مدل احتمالا از قابلیت های سخت افزاری و دوربین بسیار بهتری نسبت به مدل پرو بهره خواهد برد.

مشخصات احتمالی هواوی P60

در حال حاضر هواوی هیچ جزئیات رسمی در مورد سری P60 اعلام نکرده است. با این حال، پتنت هایی وجود دارند که می توانند اطلاعات خوبی در مورد طراحی دوربین ارائه دهند.

تصویر فاش شده نشان می دهد که این گوشی دارای یک دوربین مستطیلی شبیه به سری P40 است و از یک حلقه بزرگ مانند سری P50 در مرکز تشکیل شده است. این یک ماژول دوربین جدید خواهد بود و ظاهراً ترکیبی از دو پرچمدار قبلی سری P خواهد بود.