افزایش تعداد کتاب های نوشته شده با هوش مصنوعی در فروشگاه آمازون


به لطف پیشرفت‌های هوش مصنوعی و ابزارهایی مانند ChatGPT، امروزه همه می‌توانند نویسنده شوند. حداقل این چیزی است که در فروشگاه آنلاین آمازون به نظر می رسد.

به گزارش Futurism، ​​کتاب هایی که با ابزارهای هوش مصنوعی نوشته شده اند در مرکز آمازون قرار دارند. در ماه گذشته، بیش از 200 کتاب الکترونیکی در فروشگاه کتابخوان های الکترونیکی سری Kindle با نویسنده ChatGPT فهرست شده است. قیمت برخی از این کتاب ها فقط یک دلار است.

مردم می توانند با ChatGPT کتاب بنویسند بدون اینکه به استفاده از هوش مصنوعی اشاره کنند. در این راستا، تعداد کتاب هایی که با هوش مصنوعی نوشته شده است، احتمالاً بسیار بیشتر از یافته های آینده پژوهی است. در حال حاضر نمی توان عدد دقیقی را اعلام کرد.

ابزارهایی مانند ChatGPT که مبتنی بر هوش مصنوعی مولد هستند، ارسال پیامک را بسیار ساده کرده اند. کاربران پلتفرم هایی مانند یوتیوب و تیک توک به طور کامل نحوه نوشتن کتاب با ChatGPT را توضیح داده اند. از این ویدیوها زیاد است.

برخی از افرادی که خود را نویسنده می نامند، متن کتاب های کودکان را با ChatGPT می نویسند و برای ایجاد تصاویر به ابزارهای هوش مصنوعی دیگر مانند Midgerni روی می آورند. البته برخی کتاب های دیگر ربطی به کودکان ندارند.

ناشران کتاب به شدت نگران افزایش استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی هستند. مدیر عامل انجمن نویسندگان می گوید: «این چیزی است که ما واقعاً باید نگران آن باشیم. این کتاب ها بازار را سیل می کند و بسیاری از نویسندگان را بیکار می کند. او اضافه می کند که نویسندگان در صورت استفاده از هوش مصنوعی باید این موضوع را روشن کنند.