اعتراف تکان دهنده ایلان ماسک در مورد Dogecoin


ظاهرا ماسکه او سعی می کند از آهنگ معروف برای بیان نظر خود استفاده کند و ادعا کند که او کسی بود که دوج را آزاد کرد. با این حال او به جای کلمه سگ از کلمه دوج استفاده کرد.

سهم ماسک در رشد Dogecoin

ماسک او یکی از بزرگترین حامیان Dogecoin در دو سال گذشته بوده است. در سال 2021، او به افزایش بسیار چشمگیر قیمت این ارز دیجیتال کمک کرد تا جایی که ارزش آن حتی به 0.73 دلار رسید. او برای رسیدن به هدف خود شروع به توییت در مورد ارزهای دیجیتال کرد و دوج کوین را یک دارایی رمزنگاری مردم توصیف کرد.

الون ماسک علاوه بر تمجید از Dogecoin، از ارز دیجیتال به عنوان روشی برای پرداخت در سرتاسر دارایی های خود از جمله تسلا و اسپیس ایکس استفاده کرده است. بر اساس گزارش TheCryptoBasic، مدیر عامل توییتر در ژانویه 2022 اطلاعیه ای درباره امکان خرید برخی از محصولات متفرقه ساخته شده توسط تسلا با Dogecoin منتشر کرد.

ماسک او اخیراً به شوخی دوج را به عنوان مدیرعامل جدید توییتر معرفی کرده است. این سرمایه گذار پس از نهایی شدن خرید توییتر و در اوج فصل زمستان ارزهای دیجیتال با اشاره به ادغام دوج به عنوان یک روش پرداخت، به این ارز دیجیتال فرصتی دوباره داد.

ماسک در مهرماه سال گذشته امکان استفاده از Dogecoin را در بین گزینه های روش های پرداخت پذیرفته شده معرفی کرد. تسلا همچنین پروژه Cyberwhistle را در سپتامبر 2022 راه اندازی کرد که فقط از طریق Dogecoin قابل خریداری بود.