استفاده از توییتر پس از خرید ایلان ماسک بسیار افزایش یافته است


بر اساس گزارش ها، استفاده از شبکه اجتماعی توییتر افزایش چشمگیری داشته است. آخرین آمار منتشر شده نشان می دهد که تعداد کاربران فعال روزانه این پلتفرم پس از مدیرعامل ایلان ماسک به 1.6 میلیون نفر رسیده است. این در حالی است که ابهامات زیادی در مورد آینده این شرکت وجود دارد. چرا که گفته می شود در روزهای گذشته کارمندانش به صورت دسته جمعی استعفا داده اند.

با انتشار اخبار مربوط به اخراج های گسترده در توییتر، هشتگ #RipTwtiiter به یکی از پرکاربردترین هشتگ ها در بین کاربران این شبکه اجتماعی تبدیل شد و از احتمال سقوط قریب الوقوع به دلیل استعفای ده ها مورد مهم آن خبر داد. کارمندان به گفته Notebookcheck، حتی ایلان ماسک، مالک جدید توییتر، میم هایی را درباره این پلتفرم به اشتراک گذاشته است. اکنون مشخص است که توییتر هنوز راه درازی برای تبدیل شدن به شبکه اجتماعی منقرض شده در پیش دارد. زیرا تعداد کاربران فعال روزانه به بالاترین حد خود رسیده است.

آمار استفاده از توییتر پس از خرید ایلان ماسک

ماسک نموداری را به اشتراک گذاشت که تعداد کاربران فعال روزانه توییتر قابل کسب درآمد را در چند هفته گذشته نشان می دهد. هفته گذشته که در 20 نوامبر به پایان رسید، تعداد کاربران فعال روزانه این پلتفرم به رقم چشمگیر 1.6 میلیون نفر رسید. طبق نمودار فوق، از زمانی که ماسک توییتر را خرید، روند صعودی ثابتی را دنبال می کند.

مقاله مرتبط:

مدیرعامل تسلا خرید توییتر را در 27 اکتبر نهایی کرد و در پایان همین هفته، این شبکه اجتماعی شاهد افزایش تعداد کاربران فعال روزانه بود که باعث شد تعداد این افراد به 257.6 میلیون نفر برسد. نسبت به هفته قبل (254.5 میلیون نفر) افزایش یافته است. 3.1 درصد را تجربه کرده است. به طور خلاصه، هنوز خیلی زود است که در مورد تأثیرات بلندمدت روی نرخ استفاده از توییتر صحبت کنیم که گفته می شود به دلیل تغییر سیاست ها و بازگرداندن حساب های ممنوعه رخ می دهد. نکته واضح این است که تغییرات فعلی حداقل تاثیری بر استفاده مردم از این پلتفرم نداشته است.