استارتاپ ها و سفر با کارت – علی بابا


افراد هیجان انگیز در سفر از هر موقعیتی برای افزایش سطح آدرنالین خون خود استفاده می کنند. افرادی که به دنبال آرامش هستند نیز آرامش را در دل طبیعت تجربه می کنند. آن دسته از افرادی که علاقه زیادی به بناهای تاریخی دارند، مناظر تاریخی را نیز در مقصد مورد نظر خود مشاهده می کنند. بنابراین با هدیه دادن سفر، مخاطب را با هر سلیقه ای خشنود خواهید کرد.

کارت اعتباری مسافرتی علی بابا در هر یک از خدمات آن

برای هر یک از خدمات گردشگری موجود در این سایت می توانید از اعتبار موجود در کارت های سفر علی بابا استفاده کنید. با این کارت های ویژه علی بابا، تجربه سفر سریع، ایمن و راحت را در داخل و یا خارج از ایران خواهید داشت. خرید بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس از طریق این کارت ها امکان پذیر است و انتخاب روش سفر کاملا به سلیقه شما بستگی دارد.

احتمالاً در طول سفر به مکانی برای اقامت نیاز خواهید داشت. ممکن است بخواهید در یک استراحتگاه اقامت کنید یا ویلاهایی با بالاترین سطح طبقه را انتخاب کنید. حتی می توانید در هتل های لوکس یا غیر ستاره اقامت کنید. پس با استفاده از این کارت های علی بابا مکانی را برای اقامت رزرو کنید.

سفارش کارت سفر برای استارت آپ ها

با توجه به ویژگی های ذکر شده در مورد کارت سفر علی بابا، احتمالاً به فکر سفارش آن هستید. بنابراین، اگر می‌خواهید با اهدای این کارت‌ها به عنوان هدایای سازمانی، اعضای استارت‌آپ یا مشتریان خاص خود را خوشحال کنید، باید به یکی از روش‌های زیر از علی‌بابا کارت سفر سفارش دهید:

  • ثبت درخواست در سایت مجموعه با تکمیل فرم درخواست کارت سفر
  • اطلاعات لازم را به آدرس safarcard@alibaba.ir ارسال نمایید
  • برای سفارش با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با تیم فروش در ارتباط باشید

برای مشتریان کارت های مسافرتی علی بابا، این شرکت خدمات مختلفی را برای چاپ این کارت ها ارائه کرده است و شما می توانید به صورت اختصاصی از خدمات چاپ این شرکت استفاده کنید. به عنوان مثال، قرار دادن لوگوی شرکت خود بر روی کارت، آن را به بهترین ابزار تبلیغاتی و بازاریابی برای شما تبدیل می کند. همچنین امکان چاپ کارت های سفر به تعداد زیاد وجود دارد و می توانید این گیفت کارت های سفر را برای اعضای تیم، مشتریان خاص و شرکای استارت آپی خود سفارش دهید.

دریافت کنندگان کارت سفر علی بابا

با وجود امکاناتی که گفتیم این سوال برای شما پیش می آید که مخاطبین کارت های سفر علی بابا چه کسانی هستند؟ اکنون زمان آن است که مشتریان وفادار مجموعه خود را بشناسید. با شناختن این افراد و دادن این هدیه نشان می دهید که حضور آنها برای شما ارزشمند است. با دادن این امتیاز سفر به مشتریان قدیمی باعث می شوید که آنها به انتخاب شما برای خرید افتخار کنند.