اسباب کشی با باربری شهر


اسباب کشی یکی از سخت ترین کارهایی است که ممکن است بارها در زندگی با آن مواجه شوید. این کار را می توان قبل از اسباب کشی، در حین انجام این کار و بعد از اسباب کشی به سه قسمت تقسیم کرد. هر کدام از این مراحل مشکلات خاص خود را دارند که با رعایت نکاتی می توانید آن ها را حل کنید. البته برای کاهش سختی ها و افزایش سرعت اسباب کشی می توانید از خدمات باربری مختلف نیز استفاده کنید. برای آشنایی با این نکات و دلایل استفاده از خدمات اتوبار برای اسباب کشی اولیه، در این مقاله با ما همراه باشید.

چرا باید به اصول مبلمان توجه کرد؟

همانطور که می دانید اسباب کشی کار سختی است که اگر اصول آن رعایت نشود بسیار وقت گیر و خسته کننده می شود. هر یک از نکات و اصولی که برای این کار وجود دارد مربوط به مرحله خاصی از آن است. برخی از این اصول مربوط به بسته بندی، برخی دیگر مربوط به حمل و نقل و برخی دیگر مربوط به جعبه گشایی و چیدمان می باشد.

نکات مهم قبل از اسباب کشی (بسته بندی اثاثیه)

به طور کلی اسباب کشی از سه مرحله بسته بندی، حمل و چیدمان تشکیل شده است که به نوعی می توان بسته بندی را مهمترین قسمت آن دانست. این فرآیند زمان برترین مرحله اسباب کشی است که اصول آن باید رعایت شود. در غیر این صورت این مرحله زمان زیادی می برد و شما را بسیار خسته می کند.

استفاده از تجهیزات مناسب برای بسته بندی

یکی از نکات در بسته بندی اثاثیه، استفاده از لوازم جانبی مناسب است. برای بسته بندی لوازم و اقلام منزل باید از کارتن های مختلف استفاده کنید. کارتن های مناسب برای بسته بندی را می توان به انواع سه لایه، پنج لایه، هفت لایه و رگالدار تقسیم کرد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

کارتن های سه لایه کارتن هایی هستند که از دو لایه روکش و یک لایه مقوا تشکیل شده اند. این کارتن ها مقاومت چندانی ندارند و می توانید از آنها برای وسایل سبک استفاده کنید. چیزی که در این بین وجود دارد این است که این کارتن ها معمولا در ابعاد کوچک ساخته می شوند.

نوع دیگری از کارتن های مورد استفاده در بسته بندی مبلمان، کارتن های پنج لایه هستند که از سه لایه مقوا ساخته می شوند. این نوع کارتن ها در بین سایر کارتن ها پرطرفدارترین هستند و کارتن های معروف موز نیز از همین نوع هستند. کارتن های پنج لایه را می توانید در سایزهای مختلف کوچک، متوسط ​​و بزرگ تهیه کنید که در عین داشتن مقاومت زیاد، قیمت مناسبی نیز دارند.

کارتن های هفت لایه یکی دیگر از انواع کارتن های مناسب برای بسته بندی در مبلمان می باشد که از پنج لایه مقوای مستحکم تشکیل شده و در برابر وزن های سنگین مقاومت زیادی دارد. در نتیجه می توانید از این کارتن ها برای بسته بندی و حمل وسایل سنگین استفاده کنید. باید اشاره کنیم که کارتن های هفت لایه بیشتر در ابعاد بزرگ ساخته می شوند.

نوع خاصی از مقوا برای بسته بندی وجود دارد که به آن مقوا رگال می گویند. از این کارتن برای نگهداری لباس استفاده می شود و با کمک آن می توانید لباس های خود را بدون هیچ چروک به خانه ای جدید منتقل کنید. این کارتن ها بسیار گرانتر از کارتن های دیگر هستند.

از کارگران برای کمک به بسته بندی استفاده کنید

برای افزایش سرعت بسته بندی وسایل و لوازم خانگی می توانید کارگرانی را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهند. در حال حاضر باربری های مختلفی وجود دارند که به کارگران خود خدمات بسته بندی را به مشتریان ارائه می دهند.