ازکی سلر; زمین بازی جدید نمایندگان بیمه و بازاریابان


در سال های اخیر استارت آپ های بیمه از پتانسیل نمایندگان بیمه و بازاریاب هایی که نقش اصلی را در این زنجیره ایفا می کنند، استفاده نکرده بودند. سایت Ezki با اذعان به این نیاز، سرویسی به نام Ezki Cellar ایجاد کرده است که عمدتا معطوف به نمایندگان و بازاریابان بیمه و همکاری بیشتر و بهتر با آنها می باشد.

چرا سرداب به وجود آمد؟

یکی از دلایل اصلی پیدایش این سرویس توسط سایت ازکی این است که نمایندگان و بازاریابان بیمه نمی توانند از خدمات تمامی شرکت های بیمه استفاده کنند و همین موضوع دست بازاریابان و نمایندگان بیمه را برای حفظ و گسترش مشتریان خود بسته است. در واقع صنعت بیمه دارای نمایندگان و بازاریابانی است که به طور سنتی تنها می توانند خدمات یک شرکت بیمه را به مشتریان خود ارائه دهند و در این شرایط نمایندگان بیمه مجبورند تعدادی از مشتریان خود را به سایر شرکت ها و دفاتر بیمه معرفی کنند.

پس از بررسی های Ezki.com، مشخص شد که برای رفع شکاف فوق، راه اندازی یک سرویس همکاری آنلاین برای فروش بسیار مفید است. یعنی باید شرایطی فراهم شود تا نمایندگان و بازاریابان بیمه بتوانند انواع بیمه نامه را از تمامی شرکت های بیمه برای مشتریان خود به صورت آنلاین خریداری کنند و همچنین مطمئن باشند که ارتباط با مشتریان فقط توسط خودشان برقرار است و می توانند به آنها مراجعه کنند. به خریداران عادی و وفادار شما تبدیل شود. به این ترتیب سرویس «ازکیسلر» راه اندازی شد.

مزیت های فروشنده ازکی برای نمایندگان و بازاریابان بیمه چیست؟

امکان خرید از کلیه شرکت های بیمه:

مهمترین مزیت Ezki Seller این است که فرقی نمی کند نمایندگی کدام شرکت بیمه را داشته باشید، هر نماینده ای می تواند برای مشتری خود از همه شرکت های بیمه بیمه خریداری کند. در واقع در زیرزمین ازکی محدودیتی برای فروش بیمه مورد نیاز مشتری وجود ندارد که در نهایت تعداد مشتریان نمایندگان و بازاریابان بیمه را افزایش می دهد.

عدم نیاز به قطع همکاری با شرکت بیمه:

برای استفاده از خدمات Ezkey Seller لازم نیست نمایندگان بیمه و بازاریابان ارتباط خود را با شرکتی که نمایندگی می کنند قطع کنند. نمایندگان و بازاریابان بیمه می توانند علاوه بر فروش انواع بیمه از شرکت اصلی که نمایندگی می کنند، سایر بیمه ها را به صورت همزمان بفروشند.

تعهد اوزاکی فروشنده به عدم ارتباط با مشتریان نمایندگان:

یکی از مهمترین مزایای Ezki Seller این است که نمایندگان بیمه و بازاریابان می توانند با خیال راحت اطلاعات مشتریان را در پنل ثبت کنند، زیرا Ezki Seller به فروشندگان تعهد کامل می دهد که با مشتریان (بدون درخواست یا تایید فروشندگان) ارتباط برقرار نکند.

واریز سریع هزینه ها و محاسبه پلکانی:

هزینه فروش بیمه در ازکی سلر به صورت هفتگی واریز می شود و فروشندگان بیمه نیازی به انتظار تا پایان ماه ندارند. همچنین در صورت تمدید بیمه نامه های فروخته شده به مشتریان از طریق فروشنده آزکی در سال های بعد، هزینه آن به حساب همان نماینده یا بازاریاب واریز می شود. نحوه محاسبه حق الزحمه نیز به صورت پلکانی و با توجه به میزان فروش نمایندگان تعیین می شود. به بیان ساده، هر چه فروش نماینده و بازاریاب بیمه بیشتر باشد، درصد کارمزد نیز بیشتر خواهد بود.

بدون محدودیت زمانی و مکانی:

در پنل اسکی فروشنده علاوه بر فروش انواع بیمه از تمامی شرکت های بیمه، محدودیت زمانی و مکانی برای فروشندگان وجود ندارد. آنها می توانند فروش خود را در هر زمان و هر مکان ثبت کنند.

عضویت و ثبت نام رایگان:

Ezki Seller با تعریف پنل فروش به نمایندگان بیمه اجازه می دهد تا به صورت آنلاین فعالیت کنند و با ثبت نام و عضویت رایگان در پلتفرم Ezki Seller نیازهای مشتریان خود را برطرف کنند.

چگونه از زیرزمین آزکی استفاده کنیم؟

روش استفاده از پنل Ezkey Seller به این صورت است که فقط باید اطلاعات مشتری را در پنل ثبت کنند و وقت خود را صرف مشتری بعدی کنند. ازکی تمامی مراحل صدور بیمه نامه و ارسال آن برای مشتری را انجام می دهد. Ezki Seller همچنین خدمات ویژه ای را به فروشندگان ارائه می دهد که می تواند به آنها در جذب مشتریان جدید کمک کند. بازاریابان و نمایندگان بیمه می توانند با عضویت در Ezki Seller از امکاناتی مانند بازرسی بیمه بدنه خودرو (به تنهایی) و خدمات پرداخت آنلاین خسارت برای مشتریان استفاده کنند که برای مشتریان آنها بسیار جذاب خواهد بود. همچنین تیم پشتیبانی KeySeller فروشندگان را به صورت 24 ساعته تنها نمی گذارد. آزکی سلر 24 ساعته آماده پشتیبانی و پاسخگویی می باشد.

علاوه بر تمامی این مزایا، Ezki Seller محتوای آموزشی رایگان در اختیار فروشندگان قرار می دهد تا بتوانند روز به روز فروش خود را افزایش دهند.