«ازکی» امکان خرید اقساطی بیمه بدون نیاز به چک و سفته را فراهم کرد.


افزایش قیمت ها بر هزینه خرید بیمه نیز تاثیر گذاشته و این امر باعث شده تا برخی از مشتریان از بیمه های غیر اجباری مانند بیمه بدنه خودرو صرف نظر کنند، البته این بیمه در جلوگیری از ضرر و زیان در حوادث بسیار مهم است. . فروش اقساطی بیمه راهکاری است که خریداران بیمه می توانند از آن برای افزایش توان مالی و کاهش فشار بر مشتریان استفاده کنند و پلتفرم «ازکی» شرایط پرداخت اقساط بیمه را بدون نیاز به چک و سفته برای مشتریان فراهم کرده است. در واقع اکثر شرکت ها بیمه اقساطی را به شرط ارائه چک از مشتری ارائه می کنند اما «ازکی» برای خرید بیمه اقساطی شرط چک یا سفته را حذف کرده است.

بر این اساس مشتریان می توانند با مراجعه به سایت ازکی انواع اقساط بیمه خودرو را مشاهده کرده و بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه مورد نظر خود را بصورت آنلاین و بدون چک و سفته خریداری کنند. پیش از این ازکی خرید اقساطی بیمه با چک یا سفته را راه اندازی کرده بود و اکنون برای تسهیل شرایط این خدمات بدون چک و سفته نیز ارائه می شود.

Ezki چگونه بیمه اقساطی ارائه می دهد؟

سایت “ازکی” به منظور سهولت در خرید بیمه اقساطی خودرو، امکان خرید آسان و کاملا آنلاین بیمه نامه شخص ثالث و بدنه مورد نیاز خود را برای کاربران فراهم کرده است. مهمترین مزیت خرید اقساطی بیمه بدنه این است که کاربران می توانند تنها با پرداخت بخشی از مبلغ بیمه نامه شخص ثالث خود را دریافت کنند. اما با توجه به اینکه شرکت ها ملزم به ارائه چک برای فروش اقساطی هستند، بستر «ازکی» این شرط را برای خرید اقساطی بیمه حذف کرده و به عنوان واسطه بین مشتری و شرکت بیمه، ریسک خرید را پذیرفته است. اقساط بدون چک

نحوه استفاده از بیمه اقساطی ایزاکی

کاربران برای خرید بیمه اقساطی از ایزکی ابتدا باید وارد سایت Ezki شده و اطلاعات خودرو را در صفحه خرید بیمه وارد کرده و میزان پوشش مورد نیاز خود را انتخاب کنند. در مرحله بعد از بین شرکت های بیمه ای که بیمه بدنه را ارائه می کنند، باید آنهایی را که امکان خرید اقساطی دارند بررسی کنید و مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

مطالبات بیمه اقساطی چگونه پرداخت می شود؟

پس از خرید اقساطی بیمه بدنه در صورت بروز حادثه قبل از اتمام اقساط خسارت به بیمه شده پرداخت می شود. اما در صورتی که کاربر بیمه نامه شخص ثالث خودرو را به صورت اقساطی خریداری کرده باشد و مهلت پرداخت اقساطی نگذشته باشد، خسارت طبق تعهدات توافق شده پرداخت خواهد شد. البته در این قاعده استثنائاتی نیز وجود دارد و برخی از شرکت های بیمه برای دریافت خسارت، ابتدا مشتری را ملزم به تسویه حساب خود می کنند.