ازکیوام; خرید اقساطی بیمه خودرو بدون چک و بدون سود امکان پذیر بود


این روزها با افزایش قیمت بسیاری از کالاها و کاهش توان مالی و قدرت خرید مردم، تقاضا برای خرید اقساطی بیش از پیش افزایش یافته است. خرید بیمه این روزها به لیست خرید اقساطی مردم اضافه شده و تقاضا برای تمدید یا خرید اقساطی بیمه نامه افزایش یافته است.

با افزایش این نوع تقاضا، شرکت ازکی از طریق بازوی مالی خود “ازکی وام” امکان خرید اقساطی بیمه شخص ثالث و بدنه را بدون بهره و بدون نیاز به چک فراهم کرده است. با توجه به تورم 40 تا 60 درصدی قیمت خودرو، دور از انتظار نیست که برخی از مالکان خودرو نتوانند هزینه بیمه خودرو خود را پرداخت کنند. در چنین شرایطی امکان خرید اقساطی بیمه بدون چک و بدون سود یکی از راهکارهایی است که می تواند به این خودروداران کمک کند.

دارندگان خودرو با استفاده از امکان خرید اقساط بیمه شخص ثالث و بدنه بدون چک و سود که توسط ازکیوام ارائه شده است، می توانند به راحتی خودرو خود را از طریق احراز هویت و امضای الکترونیکی بیمه کنند. سازوکار این روش خرید بیمه به این صورت است که ایزاکی و ایزاکی وام خود را به عنوان واسطه بین مشتری و شرکت بیمه قرار داده و شرط ارائه چک از مشتری را برای خریداران بیمه حق بیمه حذف کرده اند.

شرایط خرید بیمه نامه حق بیمه چیست؟

متقاضیان بیمه اقساطی ایزاکی می توانند در زمان خرید، دوره های پرداخت مختلف را با حداقل پیش پرداخت انتخاب کنند. حداکثر مدت بازپرداخت بسته به شرکت بیمه 11 ماه است و هر متقاضی می تواند بازه زمانی مورد نظر خود را برای پرداخت اقساط انتخاب کند. در واقع لازم نیست کاربران هنگام خرید یا تمدید بیمه قبلی کل مبلغ را به یکباره پرداخت کنند و تنها با پرداخت حداقل 10 تا 20 درصد حق بیمه (بسته به شرکت بیمه) می توانند حق بیمه خود را دریافت کنند. بیمه نامه.

همچنین متقاضیان امکان مقایسه قیمت و خدمات شرکت های مختلف را برای خریداران بیمه شخص ثالث و بدنه با کمک ازکی دارند. با این گزینه، مالکان خودرو برای انتخاب و خرید بیمه حق بیمه محدود به گزینه های یک شرکت بیمه خاص نمی شوند و می توانند از بین شرکت های مختلف بیمه، مناسب ترین طرح بیمه حق بیمه را برای خود انتخاب کنند و در تمامی مراحل از آن استفاده کنند. خرید و استفاده از بیمه پشتیبانی 24 ساعته دارند.

چگونه بیمه اقساطی بدون چک و بدون بهره بخریم؟

متقاضیان برای خرید اقساطی بیمه از آزکی می توانند به سایت azki.com مراجعه کرده و نوع بیمه، شخص ثالث یا بدنه و شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنند. سپس روش خرید اقساطی بدون چک (از وام) و بازه زمانی مورد نظر برای پرداخت اقساط را انتخاب کنید. پس از آن باید وارد پنل خود شده و با احراز هویت و تکمیل و تایید اطلاعات کاربری، تاییدیه الکترونیکی خرید بیمه را دریافت کنند.

شرایط پرداخت خسارت در بیمه اقساطی

ایزاکی نحوه پرداخت خسارت در بیمه اقساطی را نیز مشخص کرده است. پس از خرید اقساطی بیمه، در صورت بروز حادثه، قبل از اتمام اقساط، خسارت در صورت تسویه حساب به بیمه گر پرداخت می شود.

در صورتی که کاربر بیمه خود را به صورت اقساطی خریداری کرده باشد و مهلت پرداخت اقساطی نگذشته باشد، خسارت طبق تعهدات توافق شده پرداخت خواهد شد. البته در این قاعده استثنائاتی نیز وجود دارد و برخی از شرکت های بیمه برای دریافت خسارت، ابتدا مشتری را ملزم به تسویه حساب خود می کنند.