ارزش بازار ارزهای دیجیتال دوباره به سطح یک تریلیون دلار رسید و حجم معاملات آتی افزایش یافت.


آکمن مدیر صندوق پرشینگ اسکوئر اعلام کرد: طرح 30 میلیارد دلاری رگولاتورهای آمریکا برای جلوگیری از بحران نقدینگی بزرگ در بانک فرست ریپابلیک به جای حل مشکل، سؤالات جدیدی را ایجاد کرده است. آکمن وی همچنین اظهار داشت: این اقدامات تاثیر مثبتی بر عملکرد بانک ها در مواقع بحرانی نخواهد داشت.

وارن بافتیکی از بنیانگذاران و بزرگترین سهامدار برکشایر هاتاوی، با تشدید بحران بانکی ایالات متحده شاهد کاهش سریع ارزش دارایی های خود بود. به عنوان مثال، برکشایر هاتاوی بزرگترین دارنده سهام بانک در ایالات متحده است که دارایی های آن تا به امروز 15.5 درصد کاهش یافته است و این نشان دهنده کاهش 5.2 میلیارد دلاری سرمایه است. بافت دارد.

بافتمنتقد معروف ارزهای رمزپایه اعلام کرده است که هیچ علاقه ای به بیت کوین ندارد و حتی اگر با قیمت 1300 دلار معامله شود، آن را نمی خرد. این سرمایه گذار 91 ساله با دارایی خالص 102 میلیارد ادعا کرد که بیت کوین ارزش تولید نمی کند، در حالی که زمین های کشاورزی و املاک و مستغلات ارزشمند هستند.

با این حال، قیمت بیت کوین در 6 ماه گذشته 31.5 درصد افزایش یافته است، در حالی که برکشایر 5.8 درصد افزایش یافته است.

افزایش معاملات در بازارهای آتی

معامله گران می توانند احساسات بازار را با اندازه گیری حجم معاملات خرید و فروش بسنجند. به طور کلی، گزینه های فراخوان برای استراتژی های صعودی استفاده می شود در حالی که گزینه های فروش برای استراتژی های نزولی استفاده می شود.

از 12 مارس، تقاضا برای گزینه های خنثی و صعودی افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش ریسک پذیری معامله گران بازار آتی است. این حرکت در 17 مارس به اوج خود رسید، زمانی که حجم گزینه های فراخوان با نسبت 3:1 از حجم معاملات فروش فراتر رفت.