ارزش بازار ارزهای دیجیتال از مرز یک تریلیون دلار عبور کرد


با وجود کاهش ارزش کریپتوکارنسی در ماه های اخیر و همچنین افزایش مشکلات اقتصادی، ارزش بازار کریپتو از مرز یک تریلیون دلار عبور کرده است. داده های جدید نشان می دهد که حجم معاملات معامله گران بدبین در حال حاضر افزایشی نداشته است و این نشانه خوبی است.

طبق گزارش Cointelegraph، قیمت بیت کوین در هفته گذشته هشت درصد افزایش یافت و به تعادل نزدیک به 23100 دلار رسید. یک هفته قبل از اینکه بیت کوین به 23100 دلار برسد، شاهد ورشکستگی Genesis Global Capital بودیم. ظاهرا برخلاف انتظار، این اتفاق نتوانسته تاثیر منفی قابل توجهی بر بازار ارزهای دیجیتال داشته باشد.

در همین حال، تحلیلگران بازار کریپتو نگران بزرگترین طلبکار جنسیس گلوبال کپیتال، گروه ارز دیجیتال هستند. در نتیجه ورشکستگی جنسیس، منابع مالی Grayscale نیز ممکن است در خطر باشد. Grayscale در حال حاضر بیش از 14 میلیارد دلار در موقعیت بیت کوین دارد.

دادگاهی در ایالات متحده در ماه آینده به شکایت گری اسکیل علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده رسیدگی خواهد کرد. این دادگاه ممکن است بر بازار کریپتو تأثیر بگذارد.

پس از صدور حکم بازداشت برای صاحب صرافی Bithumb در کره جنوبی، بازار ارزهای دیجیتال به طور موقت شوکه شد، اما این وضعیت دوام نیاورد. دادگاهی در کره جنوبی مالک و دو مدیر اجرایی Bithumb را به انجام معاملات غیرقانونی از طریق ارز دیجیتال متهم کرد.

رشد هفت درصدی ارزش بازار کریپتو با کاهش 0.3 درصدی قیمت اتر متوقف شد. در همین بازه زمانی، 11 آلتکوین از 80 آلتکوین موجود در بازار 18 درصد رشد داشته است. نرخ رشد برخی از این آلتکوین ها حتی بالاتر بود.

ارزش Aptos 91٪، Fantom 50٪ و ارزش Optimism 21٪ افزایش یافته است.