ادعای جنجالی نماینده کنگره: آمریکا در حال مهندسی معکوس فناوری بیگانگان است


به گفته یکی از اعضای جمهوری خواه کنگره آمریکا که علاقه زیادی به تئوری های توطئه دارد، دولت آمریکا احتمالاً در حال مهندسی معکوس فناوری های بیگانه است. او می گوید که آمریکا این فناوری ها را از طریق بشقاب پرنده هایی که روی زمین فرود آمده اند به دست آورده است.

تیم برشتنماینده ایالت تنسی در کنگره در مصاحبه ای جدید با این مجله نیوزویک(معروف به انتشار اخبار جعلی) گفت که فکر می کند دولت ایالات متحده “در برخی مواقع یک کشتی و موجودات احتمالی را در داخل آن کشف کرده است.” او در مصاحبه خود به چند بالن اشاره کرد که در ماه گذشته توسط ارتش آمریکا سرنگون شد. برشت گفت: «من فکر می‌کنم بسیاری از آن‌ها در حال مهندسی معکوس هستند.

تیم برشت، یکی از اعضای دو بار مجلس نمایندگان آمریکا، پیش بینی می کند که در آینده شاهد افزایش تعداد بشقاب پرنده ها باشیم. البته وی توضیح خاصی در این زمینه ارائه نکرد. بشقاب پرنده به اشیاء پرنده ناشناس گفته می شود که اخیراً تعداد آنها در آسمان آمریکا افزایش یافته است.

بورشت هیچ مدرک خاصی برای ادعای خود ندارد و صرفاً حدس می‌زند که ایالات متحده در حال مهندسی معکوس فناوری بیگانگان است.

علیرغم ادعاهای بحث برانگیز تیم برشت، کاخ سفید موضع روشنی در قبال یوفوها دارد. جان کربیسخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید ماه گذشته به خبرنگاران گفت: فکر نمی کنم مردم آمریکا نیازی به نگرانی در مورد بیگانگان داشته باشند.

به گزارش Futurism، ​​این اولین بار نیست که تیم بورچت ادعا می کند که دولت آمریکا از حیات فرازمینی اطلاع دارد. سال گذشته، ایالات متحده جلساتی با محوریت یوفو برگزار کرد. در آن زمان نماینده ایالت تنسی گفته بود که «سرپوش گذاری» دولت آمریکا همچنان ادامه دارد.

تیم برشت به خاطر ادعاهای جنجالی اش شناخته شده است. وی پیشتر مدعی شده بود که برخی از سناتورهای آمریکایی برای شبکه اجتماعی چینی تیک توک کار می کنند. بورچت همچنین ادعاهای بحث برانگیزی در مورد منشا ویروس کرونا داشت.