ادعای جالب مدیر عامل شیائومی: شارژ شیائومی 13 بهتر از آیفون 14 پرو مکس خواهد بود


شیائومی برای میزبانی کنفرانس بعدی خود آماده می شود. رویدادی که در تاریخ 1 دسامبر (10 دی 1401) برگزار می شود و پیش بینی می شود شاهد معرفی سری جدید پرچمداران این برند چینی باشیم. اکنون یکی از مقامات این شرکت جزئیات جالبی را در مورد سری Xiaomi 13 فاش کرده است.

لی جونمدیرعامل شیائومی با انتشار پستی در ویبو، اطلاعاتی از مشخصات باتری سری 13 شیائومی به اشتراک گذاشت و از برتری شارژدهی آن نسبت به گوشی پرچمدار اپل خبر داد. به گزارش گیزموچینا، مدل استاندارد پرچمدار بعدی این شرکت از باتری 4500 میلی آمپر ساعتی بهره خواهد برد.

امتیاز تست باتری DOU Xiaoni 13

مقاله مرتبط:

اکنون لی جون شیائومی اطلاعاتی در مورد عمر باتری قابل توجه سری 13 به اشتراک گذاشته است. مدیرعامل شیائومی با نمایش نتایج تست DOU در واقع عمر باتری قابل توجه پرچمدار بعدی این شرکت را تایید کرد. با نگاهی به تصاویر منتشر شده توسط مدیرعامل شیائومی، می توان امتیاز DOU باتری مدل استاندارد شیائومی 13 را در استفاده عادی در طول یک روز مشاهده کرد. امتیاز 1.37 را کسب کرد که حتی بهتر از آیفون 14 پرو مکس (با امتیاز 1.28) است.

مدیرعامل شیائومی همچنین اعلام کرد که شرکت او کار روی گوشی هوشمندی را آغاز کرده است که با هر بار شارژ می تواند تا دو روز دوام بیاورد و اکنون به نظر می رسد واحد تحقیق و توسعه آن در زمینه شارژ پیشرفت چشمگیری داشته است.