احتمالا شیائومی 13 به همراه MIUI 14 در 10 دسامبر معرفی خواهند شد


زمان زیادی تا معرفی شیائومی 13 باقی نمانده و با وجود اینکه هنوز خبری رسمی از تاریخ دقیق رونمایی از این دستگاه در دست نیست، یکی از افشاگران اخبار فناوری به نام کارتیکی سینگاطلاعاتی در این زمینه به اشتراک گذاشته است. او در حساب توییتر خود مدعی شده است که پرچمدار بعدی شیائومی در اول دسامبر معرفی خواهد شد.

همانطور که Gizchina اشاره می کند، با توجه به استراتژی گذشته شیائومی، پرچمدار رده بالای بعدی این شرکت، Xiaomi 13 Ultra، احتمالا کمی دیرتر از سایر مدل ها معرفی می شود. در حال حاضر تنها چیزی که می دانیم این است که دستگاه مذکور در اوایل سال 2023 (حداکثر سه ماهه اول) رونمایی می شود، بنابراین باید کمی بیشتر برای این محصول صبر کنیم.

MIUI 14 در کنار سری Xiaomi 13 معرفی خواهد شد

نسخه بعدی رابط کاربری سفارشی شیائومی با نام MIUI 14 به طور همزمان با شیائومی 13 و شیائومی 13 پرو معرفی می شود. اکنون می دانیم که این شرکت چینی تصمیم به حذف تبلیغات در نسخه بعدی پوسته اندرویدی سفارشی خود گرفته است و بسیاری از کاربران منتظر جزئیات تاریخ انتشار سایر مدل های شیائومی هستند.

مقاله مرتبط:

تاکنون اخبار زیادی از شیائومی 13 منتشر نشده است، اما ویژگی های فنی مدل پرو این دستگاه در ماه سپتامبر فاش شد. طبق شایعات و گزارش های گذشته، شیائومی 13 پرو از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 اخیرا معرفی شده استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، این احتمال وجود دارد که نسل بعدی پرچمداران این شرکت چینی با نام شیائومی 20 روانه بازار شود، اما هنوز نمی توان با قطعیت در مورد این تغییر نام صحبت کرد.