احتمالاً ماشین اپل حرکت و قدرت خود را از طریق آیفون با فرمان صوتی تامین می کند


به گزارش Apple Insider به نقل از شخصی که خود را کارمند اپل معرفی کرده است، خودروی هوشمند این شرکت از طراحی آینده نگرانه با تمرکز بر صفحه نمایش های لمسی استفاده می کند. این شخص می گوید که شیشه جلوی ماشین اپل یک صفحه نمایش لمسی بر اساس نرم افزار CarPlay خواهد بود.

شیشه جلو از بالا تا دماغه خودرو امتداد خواهد داشت. تنها قسمت فیزیکی جلوی ماشین اپل فرمان است. خبری از پدال گاز و ترمز نیست و ظاهراً خودروی اپل با صفحه نمایش لمسی و بر اساس سیستم خودران هدایت می شود.

اپل اینسایدر می گوید که فرمان خودروی اپل دارای صفحه نمایش لمسی کوچکی خواهد بود و از یک سوراخ برای قرار دادن آیفون روی آن استفاده می شود. افشاکننده ادعا می کند که کاربر می تواند از iPad به عنوان نمایشگر ثانویه برای Apple Car استفاده کند. اپل کامپیوتر داخلی ندارد و کنترل تمامی سیستم های خودرو از طریق آیفون انجام می شود. افشاگر می گوید که Apple Car در دسترس مشتریان عادی نخواهد بود و در ناوگان شرکت ها استفاده خواهد شد.

مقاله مرتبط:

آیفون نیروی لازم را برای Apple Car فراهم می کند و دستیار صوتی Siri سیستم خودران را کنترل می کند. گفته می شود نمونه پیش تولید اپل کار که هم اکنون در مراکز تولید اپل قرار دارد، بدون مشکل به دستورات صوتی سیری واکنش نشان می دهد. قطعات خودرو اپل در آلمان و سایر قطعات در ایتالیا و آمریکا تولید خواهد شد.

فردی که خود را کارمند اپل می نامد، ادعاهای بسیار عجیبی را مطرح کرده است. اکثر این ادعاها با منطق جور در نمی آیند. او همچنین در بخش هایی از مصاحبه ادعاهای متناقضی را مطرح می کند. بنابراین، تا زمانی که اپل چیزی را اعلام نکند، همه این ادعاها شایعه باقی می مانند.