اجرای صدها هزار برنامه کاربردی برای iPad. آیا هدست اپل شروع قدرتمندی خواهد داشت؟


نوشته شده توسط بلومبرگ، هدست واقعیت ترکیبی اپل “صدها هزار” این اپلیکیشن روی آیپد اجرا خواهد شد تا تعداد زیادی از کاربرانی را که از همان ابتدا مشتاق خرید این محصول هستند، جذب کند. اپل در تلاش است تا علاوه بر توسعه دهندگان، مصرف کنندگان را با هدست واقعیت ترکیبی خود نیز هدف قرار دهد.

اپل به منظور جلب رضایت کاربران عادی، اپلیکیشن های مختلفی از جمله بازی ها و اپلیکیشن های سلامتی و کتابخوان های الکترونیکی را برای هدست واقعیت ترکیبی منتشر می کند. کاربران هدست همچنین می توانند مسابقات ورزشی را در واقعیت مجازی تماشا کنند و بازی های با کیفیت را با سایر دستگاه های سازگار با اپل تجربه کنند.

هدست واقعیت ترکیبی برای اکثر برنامه های اصلی iPad کتاب‌ها، دوربین، FaceTime، Maps و Messages را اجرا خواهد کرد. علاوه بر این، “صدها هزار” برنامه مختلف iPad از زمان عرضه روی هدست اجرا می شود.

منابع می گویند که در هدست واقعیت ترکیبی، اپل به طور خاص بر برنامه تناسب اندام تمرکز کرده است. البته این اپلیکیشن احتمالا در زمان عرضه هدست در دسترس نخواهد بود و بعدا عرضه خواهد شد.

هدست واقعیت ترکیبی اپل قرار است مجهز به یک باتری خارجی باشد که از طریق یک درگاه مغناطیسی اختصاصی به دستگاه متصل می شود. این باتری تنها دو ساعت شارژ هدست را تامین می کند.

شایعه شده است که هدست واقعیت ترکیبی اپل در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان رونمایی خواهد شد. این کنفرانس برای 15 ژوئن برنامه ریزی شده است.