ابزار Business Connect اپل، مشاغل کوچک را به مشتریان متصل می کند


به لطف ابزار جدید Business Connect، فهرست‌های تجاری در سرویس‌های اپل به زودی دقیق‌تر و جامع‌تر خواهند شد. این ویژگی جدید، مشابه گوگل، به شرکت ها اجازه می دهد تا تغییراتی در نحوه نمایش اطلاعات خود در موتورهای جستجو، نقشه های گوگل یا توییتر ایجاد کنند و توجه بیشتری را به پروفایل خود جلب کنند.

به گفته The Verge، Business Connect به صاحبان مشاغل اجازه می دهد تا ساعات کاری خود را تغییر دهند و مواردی مانند عکس ها را برای نمایش در پیام ها، نقشه ها، سیری، کیف پول و موارد دیگر اضافه کنند. با استفاده از این ابزار، شرکت‌ها می‌توانند پیوندی به وب‌سایت‌های OpenTable، Instacart یا Booking.com ارائه دهند تا مشتریان خود بتوانند سفارش خود را ثبت یا رزرو کنند.

طبق گزارش ها، با توجه به اینکه اپل در حال توسعه موتور جستجوی خود است، دسترسی به اطلاعات تجاری دقیق برای این شرکت اهمیت ویژه ای خواهد داشت تا بتواند راحت تر با گوگل رقابت کند. اپل اخیراً در تلاش است تا تجارت خدمات خود را گسترش دهد و همچنین یک بازوی تبلیغاتی سودآور ایجاد کند. این سرویس تبلیغاتی احتمالاً به زودی به برنامه های پیش فرض اپل و همچنین قرارداد پخش جریانی لیگ فوتبال اضافه می شود.

کسب و کارهای مختلف نیز می توانند از ویژگی جدیدی به نام Showcase استفاده کنند. این ویژگی به شرکت ها اجازه می دهد تا پیشنهادات ویژه، منوهای فصلی، تخفیف ها و موارد دیگر را فهرست کنند. Business Connect از امروز در سطح جهانی در دسترس است. البته قابلیت Showcases در حال حاضر در آمریکا فعال است و در ماه های آینده در سایر کشورها نیز در دسترس خواهد بود.

اپل هنوز از شر یکپارچه سازی Yelp خلاص نشده است، زیرا سرویس Maps این شرکت همچنان عکس ها، نظرات و منوهای ارائه شده در Yelp را نمایش می دهد. با این حال، Business Connect به شرکت ها اجازه می دهد تا با افزودن اطلاعاتی که Yelp فاقد آن هستند، جزئیات بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهند. مشاغل می توانند با استفاده از Apple ID خود در این برنامه ثبت نام کنند.

سرویس Maps اپل قبلا ابزاری به نام ثبت کسب و کار داشت که شرکت ها از آن برای ارائه اطلاعات اولیه در مورد فعالیت ها، عکس ها، بررسی ها و رتبه بندی های خود استفاده می کردند. این ویژگی به داده های پلتفرم هایی مانند TripAdvisor، Yelp و Foursquare وابسته بود، اما سیستم جدید به غول کوپرتینویی اجازه می دهد تا کنترل بیشتری بر داده ها داشته باشد. این ویژگی به کسب و کارهای مختلف کمک می کند تا کسب و کار خود را بهتر معرفی کنند و همچنین یک مزیت برای کاربران است زیرا نیازی به بررسی به روز بودن اطلاعات ارائه شده ندارند.

اپل همچنین از Business Connect سود خواهد برد زیرا پایگاه داده شرکت را تقویت می کند و می تواند به رقابت با گوگل و فیس بوک در بخش لیست های تجاری ادامه دهد. مدت هاست که گوگل راه حل هایی را برای معرفی مشاغل ارائه کرده است که امکان ویرایش اطلاعات را در سرویس نقشه و موتور جستجوی شرکت فراهم می کند. فیس بوک همچنین به پایگاهی مهم برای کسب و کارها تبدیل شده است و حتی دسترسی به این داده ها به اینستاگرام و واتس اپ نیز تعمیم یافته است.

ادی کیو، معاون ارشد خدمات اپل در بیانیه ای گفت:

ما Business Connect را ایجاد کردیم تا به کاربران اپل در سراسر جهان دقیق ترین اطلاعات را در مورد غذاخوری، خرید، سفر و موارد دیگر ارائه دهیم. این سرویس به صاحبان مشاغل کمک می کند تا مستقیماً با مشتریان ارتباط برقرار کنند و کنترل بیشتری بر نحوه مشاهده و تعامل میلیاردها کاربر با محصولات و خدمات خود داشته باشند.ادی کیو