آیا گلکسی اس 23 از نسخه خاصی از اسنپدراگون 8 نسل 2 کوالکام استفاده می کند؟


در چند ماه گذشته، گزارش‌های مختلف حاکی از آن است که سری گلکسی اس 23 به طور انحصاری از تراشه اسنپدراگون استفاده خواهد کرد. از سوی دیگر، کوالکام به طور غیرمستقیم تایید کرده بود که نسخه های بیشتری از گلکسی اس 23 از تراشه اسنپدراگون استفاده خواهند کرد. با این حال، در طی معرفی تراشه Snapdragon 8 Gen 2 در اوایل امروز، سامسونگ به طرز عجیبی در لیست شرکای سازنده قطعات کوالکام غایب بود.

بنابراین، آیا سامسونگ از تراشه Snapdragon 8 Gen 2 برای Galaxy S23 استفاده نخواهد کرد؟ یا این شرکت ایده های دیگری در سر دارد؟ طبق شایعات، گلکسی اس 23 احتمالا از نسخه ویژه اسنپدراگون 8 نسل 2 استفاده خواهد کرد. تراشه اصلی اسنپدراگون 8 نسل 2 دارای شماره مدل SM8550-AB است و طبق شایعات سامسونگ ممکن است از نسخه ویژه اسنپدراگون 8 نسل استفاده کند. 2 با شماره مدل SM8550-AC. آیا نشان خاصی مانند اسنپدراگون 8 نسل 2 پرو یا اسنپدراگون 8 نسل 2 پلاس خواهد داشت؟ هنوز مشخص نیست؛ اما تایید شده است که حداقل نسخه آمریکایی گلکسی اس 23 از تراشه اسنپدراگون کوالکام استفاده خواهد کرد.

علاوه بر این، در جریان رویداد Snapdragon Summit 2022، کوالکام اعلام کرد که سامسونگ شریک رسمی سری Snapdragon Pro است و گوشی های هوشمند پرچمدار این شرکت برای تجربه ویژگی های Snapdragon Elite Gaming عالی هستند. بنابراین، سامسونگ ممکن است قرارداد ویژه ای با کوالکام برای نسخه بهتر تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 داشته باشد.

مقاله مرتبط:

نظر شما در مورد کاربران تیرازیس فایل چیست؟ آیا سامسونگ نسخه متفاوتی از اسنپدراگون 8 نسل 2 را برای گلکسی اس 23، گلکسی اس 23 پلاس و گلکسی اس 23 اولترا خواهد آورد؟ و آیا یک نسخه Exynos 2300 از گوشی هوشمند پرچمدار نسل بعدی سامسونگ وجود خواهد داشت؟