آیا کمیاب ترین آیتم های موجود در بازی موبایل پابگ را می شناسید؟


برای خرید یو سی ارزان می توانید به فروشگاه اینترنتی ایران موجو مراجعه کنید که یکی از قدیمی ترین پلتفرم های موجود برای خرید واحدهای ارزی بازی های آنلاین و همچنین PUBG محسوب می شود. گروه ایران موجو توانسته اعتماد بیش از 300 هزار نفر را جلب کند و محیطی امن و بدون تحریم برای خرید UC PUBG Mobile فراهم کند.

وقتی Bluehole Inc بازی pubg منتشر شد، این بازی با استقبال گسترده کاربران مواجه شد. پس از آن سازندگان تصمیم گرفتند PUBG را برای گوشی های هوشمند نیز طراحی کنند. PUBG با توجه به تنوع و ویژگی های جذابی که ارائه می دهد توانسته محبوبیت خود را حفظ کند. بازی PUBG اولین بازی است که در سبک بتل رویال و بقا طراحی شده است و بازیکنان باید تمام تلاش خود را برای زنده ماندن انجام دهند.

در بازی PUBG تجهیزات و آیتم های مختلفی وجود دارد که بازیکنان می توانند در مکان های مختلف و یا از طریق آنها به آنها دسترسی داشته باشند UC PUBG را بخرید (ارز رایج بازی) برای بدست آوردن آنها. علاوه بر این، یک سری آیتم های کمیاب نیز در بازی PUBG موجود است که برای گیمرهای این بازی بسیار جذاب است. در این قسمت می خواهیم کمیاب ترین آیتم های این بازی را معرفی کنیم.

معرفی بازی محبوب PUBG

در بازی PUBG امکان بازی به صورت تک نفره و چند نفره وجود دارد. بنابراین بازیکنان می توانند حالت مناسب خود را در این بازی آنلاین انتخاب کنند. در بازی PUBG شما به همراه 99 نفر دیگر به صورت همزمان وارد این بازی می شوید و به عنوان فلایر در جزیره این بازی قرار می گیرید. بعد، شما باید یک منطقه مناسب برای فرود انتخاب کنید.

با دست خالی وارد این جزیره می شوید و باید به دنبال جمع آوری انواع سلاح ها و تجهیزات در ساختمان های مجاور باشید. داشتن سلاح های قدرتمند به شما این امکان را می دهد که در این بازی زنده بمانید و دشمنان بیشتری را بکشید. خرید موبایل uc pubg این به شما اجازه می دهد تا سلاح های قدرتمندی داشته باشید.

همانطور که گفته شد آیتم های خاصی در بازی PUBG وجود دارد که گیمرها به دنبال آنها هستند. بنابراین یافتن این آیتم ها منجر به تجربه سرگرم کننده تری در این بازی می شود.

کمیاب ترین آیتم در بازی PUBG Mobile

کمیاب ترین آیتم در بازی PUBG، دستمال گردن قرمز باندان قرمز مجازی امکان یافتن آن در لوت باکس ها در سال 2017 وجود داشت، پس از مدتی این مورد در لوت باکس ها موجود نبود و برای بدست آوردن آن نیاز به شانس بود. همین موضوع باعث شد جذابیت شال گردن معروف چند برابر شود. محبوبیت این شال گردن به حدی است که یک بازیکن حاضر است برای تهیه آن بیش از هزار دلار هزینه کند.

کمیاب ترین گلوله های تفنگ در PUBG

کمیاب ترین گلوله های تفنگ در PUBG

اگر بازیکن PUBG باشید حتما می دانید که پوسته های مختلفی در این بازی وجود دارد که برای بازیکنان بسیار جذاب است. همچنین برخی از این پوسته ها بسیار کمیاب هستند و به ندرت می توان به آنها دسترسی داشت.

Gilded Jade Dragon DP28 در سال 2021 وارد بازی PUBG شد این پوسته قابل ارتقا است و به پوسته کمیاب DP 28 در بازی معروف است. این پوسته که می تواند به سطح 5 ارتقا یابد، در نهایت شکلی شبیه به هشت پا به خود می گیرد.

یکی دیگر از پوسته های کمیاب در بازی PUBG Golden Prince Kar 98K است و در PUBG Mobile Lite موجود است. این پوسته آنقدر جذاب است که بازیکنان زیادی به دنبال آن هستند. همانطور که گفته شد، یافتن آیتم های کمیاب در PUBG باعث هیجان بیشتر می شود.

در PUBG Mobile Lite، Eventide Aria Groza به عنوان یکی از کمیاب‌ترین پوسته‌های سلاح شناخته می‌شود. این پوسته که می‌توان آن را تا سطح 5 ارتقا داد، شیک‌ترین پوسته موجود برای سلاح‌های ایردراپ محسوب می‌شود.

حذف خودکار آیتم ها در بازی PUBG

در بازی های بتل رویال، بقا و غارت از وظایف مهمی است که باید توسط بازیکنان انجام شود. بازی PUBG نیز بر همین اصل ساخته شده است و گزینه ای برای غارت خودکار در اختیار بازیکنان قرار می دهد. در نتیجه تنها کاری که باید انجام دهید این است که به کنار آیتم ها بروید تا به صورت خودکار برای شما جمع آوری شوند. این موارد به صورت هوشمند حذف می شوند و هوش مصنوعی بهترین حالت را برای شما در نظر می گیرد. با استفاده از این قابلیت سرعت شما در بازی PUBG افزایش می یابد.

Golden Prince Kar 98K در PUBG

اهمیت استفاده از UC در بازی PUBG Mobile

همانطور که گفته شد، ویژگی های زیادی در بازی PUBG وجود دارد که به شما امکان ارتقا و بهبود را می دهد. بنابراین شما می توانید با uc pubg بخرید شانس خود را برای برنده شدن در این بازی افزایش دهید و هیجان و لذت بیشتری را تجربه کنید. به UC ارزان بخرید شما می توانید به فروشگاه اینترنتی ایران موجو که یکی از قدیمی ترین پلتفرم های موجود برای خرید واحدهای پولی بازی های آنلاین و همچنین بازی PUBG به حساب می آید. گروه ایران موجو توانسته اعتماد بیش از 300 هزار نفر را جلب کند و محیطی امن و بدون تحریم برای خرید UC PUBG Mobile فراهم کند.

/ انتهای گزارش

این مقاله تنها جنبه تبلیغاتی دارد و تیرازیس فایل هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با آن نمی پذیرد.