آیا نفس شیطان ترسناک ترین ماده مخدر دنیاست؟


داستان جالب و غم انگیز دیگر در مورد یک مهاجر ژاپنی است. این مرد ژاپنی پس از آشنایی با دختری سلطه گر به نام کالی، تصمیم می گیرد از او جدا شود و فرار کند. بنابراین، او سوار اتوبوس می شود، شماره تلفن او را از تلفن خود حذف می کند، اما شماره او را روی یک کاغذ یادداشت می کند تا شاید دوباره نظرش تغییر کند.

دقیقا از لحظه ای که این فرد به شهر مدلین کلمبیا می رسد و از اتوبوس پیاده می شود، چیزی به یاد نمی آورد. دو روز بعد در اتاق هتل از خواب بیدار شد و کالی را دید که کنارش روی تخت نشسته است! ماجرا از این قرار بود که عده ای او را پشت ایستگاه اتوبوس در حالی که همه وسایل دزدیده بودند پیدا کردند و به پلیس اطلاع دادند. وقتی پلیس از او بازجویی می کند، متوجه می شود که این مرد چیزی به یاد نمی آورد. اما بالاخره با همان تکه کاغذی که در جیبش است روبرو می شود و به کالی زنگ می زنند تا فوراً به مادلین بیاید و از دوستش مراقبت کند.

مانند روهیپنول (فلونیترازپام) و سایر داروهای کمک کننده به تجاوز وحشتناک، نفس شیطان یک پودر سفید بی مزه است که به راحتی می تواند بدون اینکه کسی متوجه شود در نوشیدنی قربانی ریخته شود. وحشتناک تر این است که حتی استنشاق آن برای تأثیرگذاری کافی است. بنابراین مجرمان نه تنها با ریختن پودر آن در نوشیدنی، بلکه به روش های دیگری مانند ریختن آن روی کاغذ و پاشیدن آن بر روی قربانی از آن استفاده می کنند. کافی است انسان کمی دارو به ریه هایش تزریق کند تا آرام، صادق و مطیع شود. دمیدن مواد مخدر در نی یکی دیگر از روش های مجرمان برای گرفتن طمع آنهاست.

تشخیص این دارو در بدن تقریبا غیرممکن است. در واقع نفس شیطان فقط چهار ساعت در جریان خون انسان می ماند. بنابراین وقتی فرد از حالت زامبی مانند خود خارج می شود، هیچ اثر دیگری از دارو در بدن او وجود ندارد.

نفس شیطان در کلمبیا و سایر نقاط جهان

جسیکا ماریا، یک کارگر جنسی جوان در کلمبیا که هم قربانی و هم قربانی است، می‌گوید: «از آنجایی که قبلاً صدمه دیده‌اید، فقط از آن برای آسیب رساندن به دیگران استفاده می‌کنید. در پس ذهن شما این فکر وجود دارد که زندگی من بی فایده است و من می توانم هر کاری بخواهم انجام دهم.