آیا این ویدیو اولین جعبه گشایی گلکسی اس 23 اولترا در جهان است؟


سامسونگ هنوز به طور رسمی خانواده گلکسی اس 23 را معرفی نکرده است. اما تاکنون تمام جزئیات مربوط به قیمت، پیش‌سفارش و در دسترس بودن فاش شده است. اکنون به گفته SamMobile، ویدیوی جدیدی توسط Agrawalji Technical در یوتیوب منتشر شده است که ادعا می کند اولین جعبه گشایی گلکسی اس 23 اولترا در جهان است.

کل ویدیو در نور کم ضبط شده است و به سختی می توان فهمید که این گوشی واقعا Galaxy S23 Ultra است یا نسل قبلی آن. زیرا ظاهر هر دو گوشی تقریبا یکسان است. با این حال، برخی از کاربران توییتر، از جمله افشاگر معروف، Ice Universe، به بخش‌هایی از ویدیو اشاره کرده‌اند که باعث می‌شود کل ویدیو جعلی به نظر برسد. اگرچه شماره سریال و IMEI گوشی در ویدیو متعلق به Galaxy S23 Ultra است. اما می توان آن را به راحتی جعل کرد.

خط آنتن روی قاب فلزی گوشی در قسمت سمت راست بالای فیلم دیده می شود. اما رندرهای مطبوعاتی Galaxy S23 Ultra نشان می دهد که خط آنتن باید در سمت چپ بالا باشد. Ice Universe اشاره کرده است که فونتی که در جعبه گلکسی اس 23 اولترا در این ویدیو مشاهده می شود از فونت رسمی سامسونگ نازک تر است. به نظر می رسد این جعبه با استفاده از ظاهر گوشی و برخی مهارت های فتوشاپ چاپ شده است.

سامسونگ در تاریخ 1 فوریه 2023 از گلکسی اس 23، گلکسی اس 23 پلاس و گلکسی اس 23 اولترا به طور رسمی رونمایی خواهد کرد و احتمالاً در همان روز این گوشی ها برای پیش خرید در برخی کشورها در دسترس خواهند بود.