آپدیت MIUI 14 برای Redmi Note 10 و Poco F3 GT منتشر شد


Redmi Note 10 یکی از گوشی های محبوب میان رده و مقرون به صرفه بازار بود که به ویژه در بازار هند با استقبال خوبی مواجه شد. این دستگاه ویژگی های بسیار جذابی مانند صفحه نمایش AMOLED و دوربین چهارگانه پشتی را ارائه می دهد که نقش مهمی در موفقیت آن داشته اند. اکنون انتشار آپدیت MIUI 14 برای گوشی مذکور از هند آغاز شده است. این به روز رسانی مجموعه ای از ویژگی ها و تغییراتی مانند بهبود عملکرد کلی سیستم، شارژ طولانی تر، رابط کاربری روان تر و امنیت بهتر را برای کاربران به ارمغان می آورد. آپدیت مذکور برای دارندگان Poco F3 GT نیز منتشر شده است.

به گزارش Gizmochina، MIUI 14 مبتنی بر اندروید 13 برای Redmi Note 10 و Poco F3 GT به ترتیب با شماره ساخت V14.0.1.0.SKGINXM و V14.0.1.0.TKJINXM منتشر شده است. این به‌روزرسانی ویژگی‌های جدیدی را به ارمغان می‌آورد، از جمله حباب‌های برنامه پیام‌رسانی طراحی‌شده، مجوزهای یک‌باره برای کنترل دسترسی برنامه‌ها به میکروفون یا دوربین، جابه‌جایی سریع‌تر بین منابع صوتی ورودی، حالت تاریک بهبودیافته، تصاویر پس‌زمینه پویا و موارد دیگر.

یکی از بهترین ویژگی های MIUI 14 برای Redmi Note 10 و Poco F3 GT، سیستم مدیریت حافظه مبتنی بر هوش مصنوعی است که با بهینه سازی استفاده از رم دستگاه، عملکرد بدون تاخیر برنامه ها و سرویس های در حال اجرا را تضمین می کند. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا بین برنامه های در حال اجرا با سرعت بیشتری جابجا شوند و به طور کلی عملکرد رابط کاربری را بهبود می بخشد. برنامه جدید نمایش اطلاعات آب و هوا، بهبود برنامه دوربین و طراحی مجدد نمایشگر مصرف باتری از دیگر تغییرات این آپدیت است. این به‌روزرسانی همچنین پیشرفت‌های امنیتی دیگری مانند مدیریت پیشرفته‌تر سیستم مجوز برنامه و داشبورد جدید حریم خصوصی را ارائه می‌دهد.