آپدیت جدید ویندوز 11 با مشکل کاهش شدید سرعت SSD و کندی وای فای همراه است


بروزرسانی اخیر ویندوز 11، با شناسه KB5023706 و کد Moment 2، بهبودها و اصلاحات بسیاری از جمله بهینه سازی Task Manager و بخش جستجوی نوار وظیفه را به همراه دارد. قرص اشاره کرد. البته این آپدیت مشکلاتی را برای کاربران ایجاد کرده است.

گزارش کردن TechSpot، مهم‌ترین مشکل به‌روزرسانی KB5023706 ویندوز 11، کندی شدید حافظه SSD است. برخی از کاربران می گویند که این به روز رسانی سرعت SSD کامپیوتر آنها را به نصف کاهش داده است. با این حال، به نظر می رسد که این تنها بر روی SSD های AData تأثیر می گذارد.

به گفته مایکروسافت، کاهش سرعت SSD یکی از رایج ترین مشکلات به روز رسانی ویندوز 11 است. این شرکت اعلام کرده است که کپی فایل های چند گیگابایتی ممکن است پس از نصب به روز رسانی KB5023706 بیشتر از حد معمول طول بکشد.

مایکروسافت اعلام کرده است که مشکل کند شدن SSD در ویندوز 11 با اجرای دستورات زیر در ابزار خط فرمان به طور موقت برطرف می شود:

برخی از افراد هنگام دانلود نصب کننده آپدیت Moment 2 نیز متوجه مشکلاتی شده اند. علاوه بر این، گزارش هایی در مورد صفحه آبی مرگ، مشکلات در اجرای برخی از برنامه ها و اتصال وای فای کند وجود دارد.